Yakında dayak yiyeceğim

Evet hocam para karşılığı ama benim gibi beş para etmez adam için paralarını harcamaları garip.

Garip işte, adam seni korkutmak için dümenden yok zenci 7 arkadaş gönderdim gibi şeyler söylüyor.
İnanılmaması gerekiyor böyle şeylere, ki eğer gerçekse bu kadar da uğraştılarsa dövsünler yani başka ülkeden gelip uluslararası dayak...

Hocam olur da gelirlerse anadan doğma soyunursunuz adamlar da anlamaz ulan biz dövmeye geldik herif soyundu derler bıraırlar. : D
Tabi tam tersi ihtimal yaşanırsa ben sorumluk kabul etmem.

Arkadaşlar öncelikle konuyu detaylı olarak anlatmak istiyorum. İnternet ortamında kavgalı olduğum bazı yabancı adamlar vardı. Ve bana bir mesaj yolladılar. Mesajda ise bir adamla konuştukları ve benim için adam tuttukları yazıyordu. 7 kişi ile başka ülkelerden gelecekler sanırım. Yani düşünüyorum ki eğer adamlar troll değilse ne yapacağım? Emanetim olsa bile 7 kişi yani hangi birine saplayacağım. Tabii ki de emanet için şakası, yani 7 kişiye çok dayanamam. Zaten adamların boyu da uzun. Ben 170 adamlar 190.
Bişi olmaz.

"Yurt dışından @739150'i dövmek için adam gönderdik 🤓." Türkiye'den adam bulması daha kolay ve daha ucuz.

Hocam büyük ihtimalle yalan ama bu sizinde başınıza gelse aynısını yaşardınız.

Hocam olur da gelirlerse anadan doğma soyunursunuz adamlar da anlamaz ulan biz dövmeye geldik herif soyundu derler bıraırlar: D
Tabii tam tersi ihtimal yaşanırsa ben sorumluk kabul etmem.

Yok hocam o kadar da değil. En azından sallarım hangisine denk gelirse.

Arkadaşlar öncelikle konuyu detaylı olarak anlatmak istiyorum. İnternet ortamında kavgalı olduğum bazı yabancı adamlar vardı. Ve bana bir mesaj yolladılar. Mesajda ise bir adamla konuştukları ve benim için adam tuttukları yazıyordu. 7 kişi ile başka ülkelerden gelecekler sanırım. Yani düşünüyorum ki eğer adamlar troll değilse ne yapacağım? Emanetim olsa bile 7 kişi yani hangi birine saplayacağım. Tabii ki de emanet için şakası, yani 7 kişiye çok dayanamam. Zaten adamların boyu da uzun. Ben 170 adamlar 190.
Adam Rusyalıysa Sana Troll Yapmış Değilse Polise Verebilirsin

Geri
Yukarı