Yamaha YZF R125 nereden satın alınır?

Seçeneklerin arasına CBR 125R'ı da ekleyebilirsin. Temizini bulursan seni memnun edecektir, hem şekli de fena değil. Parçası da Yamaha'ya oranla oldukça ucuzdur.

Ben de şu an CBR 125R sahibiyim, hastane işlerinden dolayı binmek için vakit bulamıyorum. Yaz sonuna kadar vakit ve nakit bulabilirsem CBR 500R'a geçmeyi düşünüyorum.(Belki bir ihtimal Kawasaki ER-6 F olabilir.)

Şimdilik piyasası hızlı olan bir naked ya da scooter tercih edin derim. 125CC'den kısa süre de sıkılırsınız büyük ihtimal. Yaşınızı alır almazda 250CC üstü bir motora geçersiniz.

Şimdilik piyasası hızlı olan bir naked ya da scooter tercih edin derim. 125CC'den kısa süre de sıkılırsınız büyük ihtimal. Yaşınızı alır almazda 250CC üstü bir motora geçersiniz.

Tamam kanka da 2 yıl boyunca kullanacağım sonuçta. Naked belki düşünürüm ama scooter düşünmem şahsen

Hocam haklı dizel 28 benzin 26.5 ben ilk honda activa ile başladım sonra kesmedi tvs ye geçtim bunun üstünü şimdilik düşünmüyorum belki apache nin 200 cc versiyonu var onu almayı düşünüyorum arada 20 CC oynayacak ama model artacak diye(2007 model).

@ULACAN usta Yamaha yzf r125 ile başlamak baya sıkıntı dediğiniz gibi. Gelirse baya tuzlu yani. CBR da bayide yok sanırım baya sıkıntı yaptım ya napcam ben ya

@ULACAN usta Yamaha yzf r125 ile başlamak baya sıkıntı dediğiniz gibi. Gelirse baya tuzlu yani. CBR da bayide yok sanırım baya sıkıntı yaptım ya napcam ben ya
En ucuz yakışıklı 125 şuan Mondial drift L 30000 tl sıfırı ayakta ya da düşürerek yağlı ya da yağsız bakımlı ya da bakımsız bütün koşullarda kullanacaksın tahminen yaşın verdiği cesurluk ile motoru iliklerine kadar kullanacaksın driftin her zaman alıcısı olduğu için sonra r25 ya da aklında hangi motor varsa onu alırsın.

En ucuz yakışıklı 125 şuan Mondial drift L 30000 tl sıfırı ayakta ya da düşürerek yağlı ya da yağsız bakımlı ya da bakımsız bütün koşullarda kullanacaksın tahminen yaşın verdiği cesurluk ile motoru iliklerine kadar kullanacaksın driftin her zaman alıcısı olduğu için sonra r25 ya da aklında hangi motor varsa onu alırsın.
Usta Kawasaki ninja 125 olr mu

Geri
Yukarı