Yamaha YZF R125 nereden satın alınır?

Tamam da 125CC de 250CC'lik fiyata yakın.

Kararsızım hem de çok

Şekilli ve hızı yerinde bir 125CC'lik bulmam lazım.
Bana kalırsa alın bir tane çin malı asya mondial gibi bir motor 2. el neden derseniz kara düzen olduğu için motoru anlamaya başlarsınız kendiniz tamir etmeye çalışırsınız hem satması basit olur düşse de üzmez çarpsanızda ki Allah göstermesin bakımlarını yapmayı falan öğrenirsiniz satarken de 20 ye değil 17 16 ya satarsınız aradaki değer kaybı çok olmamış olur.

Bana kalırsa alın bir tane Çin malı Asya Mondial gibi bir motor 2. el neden derseniz kara düzen olduğu için motoru anlamaya başlarsınız kendiniz tamir etmeye çalışırsınız hem satması basit olur düşse de üzmez çarpsanızda ki Allah göstermesin bakımlarını yapmayı falan öğrenirsiniz satarken de 20'ye değil 17 16 ya satarsınız aradaki değer kaybı çok olmamış olur.

Bu konuda hiç bilgim yok. Bilen tanıdığımda yok.
125CC'de Şekilli ve görünüşü yerinde olan tek "racing" motor r125. Onun dışındakiler pek güzel durmuyor. Ama naked motorlar da alabilirim diyorsan, orada görünüşü güzel olan bir sürü seçeneğin var. Naked almanız daha iyi olabilir fakat seçim sizin.

Naked ama uzun yolda rüzgar sorun oluyor diye duymuştum.

Şey düşünmenizi istemem. Fikir sunuyoruz ona yok diyor buna yok diyor tarzı düşünmenizi istemem. İlk defa motorum olcak ve dikkat etmek istiyorum şahsen

Son düzenleme:
R25 ile çevirmeye yakalanmasan bile kazaya karışma ihtimalin var. Öyle bir durumda hem para cezası yersin hem de o motorun grenajları için 5-10 bin TL'ye varacak maliyet ödemen gerekebilir. Sonra da motosiklet hayatın başlamadan bitebilir.
Hocam haklı eskiden 5-10 a çıkardınız ama şimdi motor 100k olduğu için grenajları 15-20 kesin vardır.

Şey düşünmenizi istemem. Fikir sunuyoruz ona yok diyor buna yok diyor tarzı düşünmenizi istemem. İlk defa motorum olcak ve dikkat etmek istiyorum şahsen
Cam takarsın benim motorum commuter kışın cam takıyorum soğuk oluyor diye 2 vida ile takılıp sökülüyor.

@ULACAN bir de zaten 125'lik ile uzun yol ne kadar mantıklı tartışılır. Bana çok mantıklı gelmiyor, 80'den sonra gaz hissizleşiyor.
Hocam yine haklı benim motor 180CC 130 son hız Gps de kadranda 140-135 arası gösteriyor ve ben sürekli iki kişi kullanıyorum 120 den 130 a çıkarken 5 dakika geçiyor.

Uzun yol değil ya 20dk uzaklık sadece

Başka forumlara da baktım. Yazdıkları şu Naked olarak Yamaha mt125, yeni başladıysan Yamaha yzf r125 yada Honda CBR 125r en çok bu üçü deniyor.
Yurt dışından baktıysan o motorlar 2-4k fiyatında olduğu için adamları üzmüyor 😄

Hocam yine haklı benim motor 180CC 130 son hız Gps de kadranda 140-135 arası gösteriyor ve ben sürekli iki kişi kullanıyorum 120 den 130 a çıkarken 5 dakika geçiyor.

Yurt dışından baktıysan o motorlar 2-4k fiyatında olduğu için adamları üzmüyor 😄
Doğru. 2 yıl kullanacağım.
Takip edeceğim fiyatları. R125 yada mt125 düşüneceğim. Ama bu fiyatlarda zor

Takip edeceğim fiyatları. R125 yada mt125 düşüneceğim. Ama bu fiyatlarda zor
Zaten herşey pahalı Türkiye ekonomisini hiç beğenmiyorum bu konuda
@ULACAN @Onur Altuğ Sever ikinize de çok teşekkür ederim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı