Yan komşu çocugun internet istemesi

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi sosyaller, merhaba nasılsınız? Bizim yan komsunun oglu 20'li yaşlarında üniversite okuyan bir velet her neyse bu vatandaş 3 sefer bizim daireye gelip sürekli internet istedigini söyledi her defasında dile getirmeme rağmen Wi-Fi vs şifremi veremem, bunun yasal yollardan dogru olmadıgını biliyorum. Neyse bugün geldi arızalı herhalde çünkü hizmet numarası sitenin sokak adını 20 gramlık zekasıyla napmak istiyor. Sözde internet alacakmıs neyin nesi Allah sen ya. Anlamadım hizmet numarasını vermem dedim kapıyı kapattım suratına. Hizmet numaramı napacak gitsin telekoma bunun sıkıntısı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi sosyaller, merhaba nasılsınız? Bizim yan komsunun oglu 20'li yaşlarında üniversite okuyan bir velet her neyse bu vatandaş 3 sefer bizim daireye gelip sürekli internet istedigini söyledi her defasında dile getirmeme rağmen Wi-Fi vs şifremi veremem, bunun yasal yollardan dogru olmadıgını biliyorum. Neyse bugün geldi arızalı herhalde çünkü hizmet numarası sitenin sokak adını 20 gramlık zekasıyla napmak istiyor. Sözde internet alacakmıs neyin nesi Allah sen ya. Anlamadım hizmet numarasını vermem dedim kapıyı kapattım suratına. Hizmet numaramı napacak gitsin telekoma bunun sıkıntısı nedir?
3 kere istediğine göre yüzsüz herhalde.

Noktalama işaretleri sebebiyle 3 defa okumak zorunda kaldım anlayabilmek için.

Vermeyin hiçbir şey. Hizmet numarasını ne yapacağını bende anlamadım.

Hocam özür dilerim. Arkadaş beni o kadar sinirlendirdiki elim ayagim bosaldi sinirden kaza cikarmamak icin zor tuttum sorunlu psikolojik bozuk mudur nedir? Bu kadar akil yoksunu olamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 kere istediğine göre yüzsüz herhalde.

Yuzsuz degil arizali psikolojik sorunlari olan biri.

Yani, profilinde 33 yaşında olduğu yazan birisi için öyle. Ama 20 yaşında birisine demek de, bilemiyorum.

Size kalmış hocam, vermek istemiyorsanız vermeyin.

Hocam laubali konusmalar karsinda kim var kim yok edepsiz hayasiz biri.

Verme zorla mı kardeşim vermiycem de gitsin.

Yüzüne kapattim zaten rahatsizligim var hastayim.

Yeni konular

Geri
Yukarı