Yanlış report yüzünden CS:GO hesabım kapanacak

Dolandırıcı arkadaş kendi düğün davetyesini atmış sanırım.

Zaten sonlara doğru adama çok fazla sana dolandırıcı deniyor neden dediğim halde bana epin sitesini atınca anladım ama dediğim gibi iş işten geçmişti bile.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (123).png
    Ekran Görüntüsü (123).png
    394,3 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    78,9 KB · Görüntüleme: 38
O kişi dolandırıcı!

Allah Allah ciddi misin ya?

Zaten sonlara doğru adama çok fazla sana dolandırıcı deniyor neden dediğim halde bana epin sitesini atınca anladım ama dediğim gibi iş işten geçmişti bile.

Hocam hesap en basindan onlardaydi zaten 110 euroyu atsaniz salacaklardi hesabiniz 110 euro etmiyorsa indirimler geliyorken yeni hesap açın(yani hesabı geri alamazsanız)500 600 TL yatırıp oyun dizin.

WordPress'ten hazır şablon almış oraya emily memily yazmış milleti kekliyor.

Hocam bundan önce bana GIF attı hesabı sildiğini göstermek için orada anlamaya başlamıştım keşke en başta direkt internetten baksaydım Steam toplulukta söylenmiş.

Hocam hesap en basindan onlardaydi zaten 110 euroyu atsaniz salacaklardi hesabiniz 110 euro etmiyorsa indirimler geliyorken yeni hesap açın(yani hesabı geri alamazsanız)500 600 TL yatırıp oyun dizin.

Hocam bence o 110 euroyu atsaydım engelleyip hesabımı banlayıp parayı yiyeceklerdi.

Hocam bundan önce bana GIF attı hesabı sildiğini göstermek için orada anlamaya başlamıştım keşke en başta direkt internetten baksaydım Steam toplulukta söylenmiş.

Hocam sende yok anladım dolandırıcı olduğu belli diyorsun bu konu neden hala bu kadar uzuyor anlamıyorum engellemek çok kolay çat engelle işte.

Yeni hesap dizmek sıkıntı değil de hocam o hesapta çok fazla şey vardı çoğu oyunda kasılmıştım GTA Online'da her şeye sahiptim hile yapmadan 380 saatim vardı bunların gitmesini istemiyorum.

Geri
Yukarı