Yaptığım OpenSUSE vs. Fedora videosu

Demorlius

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar tekrardan selam, uzun süre forumdan izole bir hayat yaşadım bu sırada benden Technopat meme istememiş siniz ama ama yapmadım, sebebine gelirsek sıkıyor yani aynı memeler var piyasa, neyse bende sizler için rekabet dolu bir kapışma videosu hazırladım. OpenSUSE gönüllerimizdr hasret bırakan dağıtımlardan biriydi, her şey gibi oda eskiden güzeldi, ne yollarımız geçmiştir, Fedora ise yeni dağıtımlar yenilikçi bir dağıtım, Arch gibi tumbleweed yapapına sahip, OpenSUSE ise leap olarak kullanılıyor daha çok, ikisi de tabansiz olarak sayabiliriz, uzun hikaye ben size şöyle linki vereyim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar tekrardan selam, uzun süre forumdan izole bir hayat yaşadım bu sırada benden Technopat meme istememiş siniz ama ama yapmadım, sebebine gelirsek sıkıyor yani aynı memeler var piyasa, neyse bende sizler için rekabet dolu bir kapışma videosu hazırladım. OpenSUSE gönüllerimizdr hasret bırakan dağıtımlardan biriydi, her şey gibi oda eskiden güzeldi, ne yollarımız geçmiştir, Fedora ise yeni dağıtımlar yenilikçi bir dağıtım, Arch gibi tumbleweed yapapına sahip, OpenSUSE ise leap olarak kullanılıyor daha çok, ikisi de tabansiz olarak sayabiliriz, uzun hikaye ben size şöyle linki vereyim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Duzenlemelerine vs. soyleyecek bir sey yok ama gercekten Gaming ve Leap yazarak mi karar verdin? Detayli testler, karsilastirmalar yok ki zaten gerek de yok. Her dagitimda oyun oynanabilir.

Duzenlemelerine vs. soyleyecek bir şey yok ama gercekten Gaming ve leap yazarak mi karar verdin? Detayli testler, karsilastirmalar yok ki zaten gerek de yok. Her dagitimda oyun oynanabilir.

Shorts videosu olduğu için zaman kazanmak adına minik özellikleri aldım, haftya belki 2'sini yükleyip karşılaştırma videosu yapabilirim, bu da ön tanıtım gibi.

Geri
Yukarı