Yaptığınız en psikopatça şey nedir?

Kuzenlerim ipten salıncak yapmıştı, bende bineyim derken yere düştüm. Kafamı çarpmıştım, bayağı kan akıyordu. Sonra kan dondu.

Hani denir ya sırtüstü yatarsan gelir diye ben acaba nasıl bir duygu diye hep sırtüstü yatmaya başladım ama hala olmadı.

Bana felç gibi oluyor sadece sonra ayak parmaklarımı canlatıp kurtuluyom ama bir kere halisülasyon gördüm herhalde ama taktik sırtüstü değil hatta sırtüstü yatarsam hiç olmuyor yan yatıyorum.
Hani denir ya sırtüstü yatarsan gelir diye ben acaba nasıl bir duygu diye hep sırtüstü yatmaya başladım ama hala olmadı.
Yan yatarsan Olabilir

2 ay önce monitörüm ''Power Saving Mode'' hatası veriyordu. Bende internetteki tüm çözümleri denemiştim fakat gene de sorunu çözememiştim. Sonra monitöre sinirle bir tane yumruk attım ekran içe gömüldü ( monitör 8 yıllıktı :D ). Şimdi 10 yıllık eski bir monitörü kullanıyorum pişman mıyım? Değilim Allah o monitörün belasını versin.

Ben küçükken bir yavru kediyi kuyruğundan tutup oyuncak gibi salladım bayağı yere vurdum falan sonra inemeyecegi bir çatının üstüne firlattim. Bu konudaki tüm arkadaşlarıma Allah akil fikir versin.

Geri
Yukarı