Yaptığınız en zalim hareket nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kusura bakma ama eğer bunlar gerçekse senin bir psikoloğa görünmen iyi olur.
Bence sorun bende değil, kötü niyetli insanlara tam da olması gerektiği gibi karşılık veriyorum. Ne güzel iş, karşındakiler her türlü pisliği yapsın ama sen bunun intikamlarını alınca akıl hastası ol...

@saphary Sevdiğim kişilerin yanında inanılmaz sakinim, geçmişte tokat yediğim halde karşılık vermeyi bile düşünmediğim çok an oldu sevdiklerime karşı. Babam hariç... Sorun kötü niyetli bir yabancıyla karşılaştığımda başlıyor. Yabancı ya da sevmediğim biri yukarıdakiler gibi şeyler yaptığında misliyle karşılık veriyorum. Hiç de pişman olmadım şu ana kadar, hepsi de hak ettiler. Daha da beter olsunlar, yine olsa daha da fazlasını yaparım.

Bence sorun bende değil, kötü niyetli insanlara tam da olması gerektiği gibi karşılık veriyorum. Ne güzel iş, karşındakiler her türlü pisliği yapsın ama sen bunun intikamlarını alınca akıl hastası ol...

@saphary Sevdiğim kişilerin yanında inanılmaz sakinim, geçmişte tokat yediğim halde karşılık vermeyi bile düşünmediğim çok an oldu sevdiklerime karşı. Babam hariç... Sorun kötü niyetli bir yabancıyla karşılaştığımda başlıyor. Yabancı ya da sevmediğim biri yukarıdakiler gibi şeyler yaptığında misliyle karşılık veriyorum. Hiç de pişman olmadım şu ana kadar, hepsi de hak ettiler.
Pişman değilsen yapacak bir şey yok, ama bu kadar şiddete gerek yok bence.

Çok var, hangisini saysam ki?

Genelde olduğu gibi hiçbir şey yapmadığım halde bir gün yine babamdan sağlam bir dayak yedim. Ertesi gün teknenin yakıtını büyük oranda bitirdim, sonraki gün balık tutmaktan dönmeye çalışan babamı akıntıya karşı kilometrelerce kürek çekmek zorunda bıraktım. Güzel bir intikamdı, benim yaptığımı anlayamadı ve bu yanıma kaldı. Hatırlarken kendi psikopatlığımla en övündüğüm şeylerden biridir.

Lisede bile bile kız arkadaşımdan beni ayıran bir arkadaşım oldu. Kızın adını bildiği halde sırf huzurumu bozup kavga çıksın diye farklı farklı kızların isimlerini söyleyip bu o mu diye diretti. Sonucunda kız arkadaşımla hiç yoktan yere sadece 2 dakika önce mutluyken kavga edip ayrıldık. 11 yıl sonra bu eleman evlendiği zaman aynı şeyi ona yaptım, şimdi nafaka ödüyor... Beter olsun, kindarımdır yıllar sonra bile bir şeyin siniri bende geçmez.

Ben 7 yaşındayken beni döven 9 yaşında bir çocuk vardı. 20 yıl sonra sokakta onu gördüm, güzelce dövüp 20 yıl öncesindekilerin intikamını aldım.

Lisede okulun kabadayısı okul takımı kaptanlıklarımdan dolayı en tanınan öğrencilerden olmamı fırsat bilip benim üzerimden ego tatmini yapmak istedi. 1 defa oldu uyardım, gidip yönetime bildirdim ama umursamadılar. 2. defa yaptı, gidip yine müdüre söyledim çocuk musun diyerek kovdu. 3. yapışında suratıyla kantindeki çift camı kırdım, okuldan da atamadılar, müdürü kanıtlarla dava açmakla tehdit ettim. Suratında boydan boya cam kesikleri olan ve bu lise kantininde başına gelmiş İzmir'li birini tanıyorsanız noble Six'in selamı var sana deyin.

Forumda çok yıllar önce ergenin biri kız kardeşlerime küfretti hiç alakasız bir konuda. Başka konulardan bunun takıldığı oyunu buldum, oyuna kaydolup bu elemana ulaştım. Bir süre arkadaş gibi buna yanaştım, sonra karşıyaka'da bir parkta buluşma ayarladım. Burnu ve kaburgalarından bazılarını kırdım, dava da açamadı korkudan. İnternette tanımadığınız kişilere küfretmeyin, bazıları bunu epey acı çekerek ödüyorlar haberiniz olsun. Bu arada o ergen büyümüştür şimdi ama başka bir hesapla buralarda takılıyorsa ona da selam. Bir daha birinin anasına bacısına küfredememiştir muhtemelen.

En son yazlıktaki elektrik sistemini mahveden, hiçbir şey beceremeden paramı alan bir elektrikçiye intikam hırsıyla 3 ay kendimi doldurdum. Sonunda yakın zamanda dükkanının başına ufacık bir kaza (benden haksızca aldığı paraya yakın miktarda hasar) geldi ama bunu çok açamam. Olur da bir yerde denk gelirlerse o detaylarla başım derde girebilir. :D

Hocam inşallah aramızda kötü bir şey yaşanmaz yoksa başıma çok kötü şeyler gelebilir :D

Ne küfür ederim, ne argo kullanırım, ne de şiddete başvururum ama ağır konuşurum. Sanırım en zalim hareketim çok ağır konuşmak.

Genelde olduğu gibi hiçbir şey yapmadığım halde bir gün yine babamdan sağlam bir dayak yedim. Ertesi gün teknenin yakıtını büyük oranda bitirdim, sonraki gün balık tutmaktan dönmeye çalışan babamı akıntıya karşı kilometrelerce kürek çekmek zorunda bıraktım. Güzel bir intikamdı, benim yaptığımı anlayamadı ve bu yanıma kaldı. Hatırlarken kendi psikopatlığımla en övündüğüm şeylerden biridir.

Lisede bile bile kız arkadaşımdan beni ayıran bir arkadaşım oldu. Kızın adını bildiği halde sırf huzurumu bozup kavga çıksın diye farklı farklı kızların isimlerini söyleyip bu o mu diye diretti. Sonucunda kız arkadaşımla hiç yoktan yere sadece 2 dakika önce mutluyken kavga edip ayrıldık. 11 yıl sonra bu eleman evlendiği zaman aynı şeyi ona yaptım, şimdi nafaka ödüyor... Beter olsun, kindarımdır yıllar sonra bile bir şeyin siniri bende geçmez.

Ben 7 yaşındayken beni döven 9 yaşında bir çocuk vardı. 20 yıl sonra sokakta onu gördüm, güzelce dövüp 20 yıl öncesindekilerin intikamını aldım.

Lisede okulun kabadayısı okul takımı kaptanlıklarımdan dolayı en tanınan öğrencilerden olmamı fırsat bilip benim üzerimden ego tatmini yapmak istedi. 1 defa oldu uyardım, gidip yönetime bildirdim ama umursamadılar. 2. defa yaptı, gidip yine müdüre söyledim çocuk musun diyerek kovdu. 3. yapışında suratıyla kantindeki çift camı kırdım, okuldan da atamadılar, müdürü kanıtlarla dava açmakla tehdit ettim. Suratında boydan boya cam kesikleri olan ve bu lise kantininde başına gelmiş İzmirli birini tanıyorsanız Noble Six'in selamı var sana deyin.

Forumda çok yıllar önce ergenin biri kız kardeşlerime küfretti hiç alakasız bir konuda. Başka konulardan bunun takıldığı oyunu buldum, oyuna kaydolup bu elemana ulaştım. Bir süre arkadaş gibi buna yanaştım, sonra Karşıyaka'da bir parkta buluşma ayarladım. Burnu ve kaburgalarından bazılarını kırdım, dava da açamadı korkudan. İnternette tanımadığınız kişilere küfretmeyin, bazıları bunu epey acı çekerek ödüyorlar haberiniz olsun. Bu arada o ergen büyümüştür şimdi ama başka bir hesapla buralarda takılıyorsa ona da selam. Bir daha birinin anasına bacısına küfredememiştir muhtemelen.

En son yazlıktaki elektrik sistemini mahveden, hiçbir şey beceremeden paramı alan bir elektrikçiye intikam hırsıyla 3 ay kendimi doldurdum. Sonunda yakın zamanda dükkanının başına ufacık bir kaza (benden haksızca aldığı paraya yakın miktarda hasar) geldi ama bunu çok açamam. Olur da bir yerde denk gelirlerse o detaylarla başım derde girebilir. :D
Madalyonun diğer yüzünü bu kadar karanlık beklemiyordum hocam.

Pişman değilsen yapacak bir şey yok, ama bu kadar şiddete gerek yok bence.
Mesela hangi olayda şiddete gerek yoktu?

Karşımda beni tartaklayarak prim kasmaya çalışan, okul yönetiminin umurunda olmadığı okul kabadayısına karşı ne yapacaktım? 2 defa konuşmayı denedim, baktım olmuyor hayatı boyunca unutmayacağı ufak bir ders verdim.

Evimi neredeyse yakacak olan ve bunun için üstüne binlerce TL para alan elektrikçiye ne yapacaktım mesela? Yaptığı şeyi yanına bırakıp haksız kazancının keyfini mi çıkaracaktı?

7 yaşındayken beni döven elemanın yaptığını "çocukluk" diyerek geçiştirebilirdim belki ama o eleman değişmedi. Benim en yakın arkadaşlarımdan birini dövmüştü daha yakın bir zaman öncesinde, hem bana yaptı hem sevdiğim birine yaptı ve bunun intikamını almayacak mıydım? Şimdi görse yolunu değiştirir, ben de daha huzurlu bir ortamda yaşarım.

Sosyal medyada/platformlarda istediği gibi küfreden bir ergene karşı nasıl ders verici bir reaksiyon alabilirdim? Bir daha öyle küfretmeye cesaret edememiştir ona yaptıklarımdan sonra.

Kısacası kötü niyetli insanlarla "iyi niyetli" olarak başa çıkamazsınız. Kötü niyetli, laftan anlamayacak insanlara aynı şeyi yapmamayı seçtiğiniz için bu herifler bu kadar cesaretli hale geldiler. Keşke herkes benim gibi olsa da kötü niyetli olup kendisine zarar verenlere daha da fazlasıyla karşılık verip inlerine geri girmek zorunda kalsalar.

@Guthwine Bence bu karanlık yüz değil, karşıdakine hak ettiğini vermek oluyor.

P

Lisede okulun kabadayısı okul takımı kaptanlıklarımdan dolayı en tanınan öğrencilerden olmamı fırsat bilip benim üzerimden ego tatmini yapmak istedi. 1 defa oldu uyardım, gidip yönetime bildirdim ama umursamadılar. 2. defa yaptı, gidip yine müdüre söyledim çocuk musun diyerek kovdu. 3. yapışında suratıyla kantindeki çift camı kırdım, okuldan da atamadılar, müdürü kanıtlarla dava açmakla tehdit ettim. Suratında boydan boya cam kesikleri olan ve bu lise kantininde başına gelmiş İzmirli birini tanıyorsanız Noble Six'in selamı var sana deyin.

Forumda çok yıllar önce ergenin biri kız kardeşlerime küfretti hiç alakasız bir konuda. Başka konulardan bunun takıldığı oyunu buldum, oyuna kaydolup bu elemana ulaştım. Bir süre arkadaş gibi buna yanaştım, sonra Karşıyaka'da bir parkta buluşma ayarladım. Burnu ve kaburgalarından bazılarını kırdım, dava da açamadı korkudan. İnternette tanımadığınız kişilere küfretmeyin, bazıları bunu epey acı çekerek ödüyorlar haberiniz olsun. Bu arada o ergen büyümüştür şimdi ama başka bir hesapla buralarda takılıyorsa ona da selam. Bir daha birinin anasına bacısına küfredememiştir muhtemelen.

Psikopat.
Mesela hangi olayda şiddete gerek yoktu?

Karşımda beni tartaklayarak prim kasmaya çalışan, okul yönetiminin umurunda olmadığı okul kabadayısına karşı ne yapacaktım? 2 defa konuşmayı denedim, baktım olmuyor hayatı boyunca unutmayacağı ufak bir ders verdim.

Evimi neredeyse yakacak olan ve bunun için üstüne binlerce TL para alan elektrikçiye ne yapacaktım mesela? Yaptığı şeyi yanına bırakıp haksız kazancının keyfini mi çıkaracaktı?

7 yaşındayken beni döven elemanın yaptığını "çocukluk" diyerek geçiştirebilirdim belki ama o eleman değişmedi. Benim en yakın arkadaşlarımdan birini dövmüştü daha yakın bir zaman öncesinde, hem bana yaptı hem sevdiğim birine yaptı ve bunun intikamını almayacak mıydım?

Sosyal medyada/platformlarda istediği gibi küfreden bir ergene karşı nasıl ders verici bir reaksiyon alabilirdim? Bir daha öyle küfretmeye cesaret edememiştir ona yaptıklarımdan sonra.

Kısacası kötü niyetli insanlarla "iyi niyetli" olarak başa çıkamazsınız. Kötü niyetli, laftan anlamayacak insanlara aynı şeyi yapmamayı seçtiğiniz için bu herifler bu kadar cesaretli hale geldiler. Keşke herkes benim gibi olsa da kötü niyetli olup kendisine zarar verenlere daha da fazlasıyla karşılık verip inlerine geri girmek zorunda kalsalar.

@Guthwine Bence bu karanlık yüz değil, karşıdakine hak ettiğini vermek oluyor.
Bu kadar psikopat olmaya gerek yoktu cidden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı