Yaptığınız en zalim hareket nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benimkileri anlat anlat bitmez, ama sanırım en zalimi beynimi keşfettiğim zamanlardı. Psikolojik olarak karşıdaki kişiyi etkim altına almayı deniyordum. Sayısız insanı denek olarak kullanıp yeteneğimi geliştirmiştim. Peki sizinkiler neler?
Çocukken bir sümüklü böceğin üstüne tuz dökmüştüm.

Çocukken bir sümüklü böceğin üstüne tuz dökmüştüm.
Anlamıyorum işte neden?
Düzeltme: Çocukken yazısını yeni gördüm özür dilerim.

Geçen sene alt komşuyu kapıma polis getirtecek kadar korkutmak sanırım. Ne yaptığımı söylersem ban yerim ama ufak detaylardan bir şey olacağını sanmıyorum. 2 hafta boyunca polise beni anlatmış :D. Hâlâ daha beni görünce korkar.

Bu kadar psikopat olmaya gerek yoktu cidden.
Karşıdaki kişi insan olmadıktan sonra geriye 2 seçenek kalıyor; ya yaptığını yanına bırakacaksın ve bunu başkalarına yapmaya devam edecek ya da bir daha onu başkalarına bile yapmamasını sağlayacak kadar kötü bir şekilde karşılık vereceksin.

Adalet merhametli olmak zorunda değil. Dava açsan mahkemede hakim tarafından azarlanacaksın bununla mı uğraştırıyorsun beni denilerek... Hep kötü niyetli olanların kazançlı çıktığı bir Dünya'da başka hangi yol kalıyor?

Karşıdaki kişi insan olmadıktan sonra geriye 2 seçenek kalıyor; ya yaptığını yanına bırakacaksın ve bunu başkalarına yapmaya devam edecek ya da bir daha onu başkalarına bile yapmamasını sağlayacak kadar kötü bir şekilde karşılık vereceksin.

Adalet merhametli olmak zorunda değil.
Biraz okudum da, haklısın. Ama bu değiştirmiyor ki seni gördüğüm yerde sana "psikopat" diyeceğim. Bir insan neden sadece sosyal medyada söven bir ergene ceza vermek için bu kadar uğraşır ki?

Adalet merhametli olmak zorunda değil. Dava açsan mahkemede hakim tarafından azarlanacaksın bununla mı uğraştırıyorsun beni denilerek...
Sosyal medyada bulaşan birini de bu kadar ciddiye almamak lazım. Onun delikanlılığı klavye üzerinde zaten.

Aylarca bana hakaret eden ve kışkırtmaya çalışan; benim sürekli olarak başımdan atmaya çalıştığım bir çocuğa en sonunda sinirlenip döner tekme atmıştım. Pişman değilim!!!

Pişman değilsen yapacak bir şey yok, ama bu kadar şiddete gerek yok bence.
Hocam eskiden çok kavga ederdim. Bir gün bir çocuk bana temiz kafa attı karşılık veremeden nöbetçi hoca falan geldi hemen müdüre yolladı. Bunu gönderdiler sınıfa ben kaldım, eğer karşılık verirsem atılacağımı söylediler. O çocuk 2 sene boyunca bana abilik tasladı 2 sene sabrettim kurtuldum. Ama hayatımda yaşadığım en rezil duyguydu diyebilirim. Bu çocuk okuldan ayrılmadan önce eve giderken kıstırdım bunu ve temiz bir dayak çektim. Aynı sene bursluluk sınavına girdi beni görünce nasılsın dedi, hemen hal hatır sormaya başladı bas git benim canımı sıkma dedim çocuğu da bir daha görmedim. Bazen işe yarıyor son çare olarak şiddet.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı