Yaptığınız en zalim hareket nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benimkileri anlat anlat bitmez, ama sanırım en zalimi beynimi keşfettiğim zamanlardı. Psikolojik olarak karşıdaki kişiyi etkim altına almayı deniyordum. Sayısız insanı denek olarak kullanıp yeteneğimi geliştirmiştim. Peki sizinkiler neler?

Ortaokulda ilkokullu çocuk bana sövdü diye kırbaç gibi bir sopayla bacaklarına vurmuştum. (Pişmanım)
Yolda park halindeki yeni bir Porsche Panemera'nın ön sol farını taş ile çatlatmak. Yine olsa yine yaparım.
Niye yaptın ki?

Benimkileri anlat anlat bitmez, ama sanırım en zalimi beynimi keşfettiğim zamanlardı. Psikolojik olarak karşıdaki kişiyi etkim altına almayı deniyordum. Sayısız insanı denek olarak kullanıp yeteneğimi geliştirmiştim. Peki sizinkiler neler?
Onu nasıl yaptın kanka
Yolda park halindeki yeni bir Porsche Panemera'nın ön sol farını taş ile çatlatmak. Yine olsa yine yaparım.
Neden yaptın?

Kız kuzenim lise okumak için bizde kalıyordu. Bilenler olacaktır. Bazı sandalyelerin üzerinde hem sırta hemde oturma yerine denk gelen birleşik minderler vardır. O minderlerin oturma yeri tarafının altından üstüne çıkacak şekilde iğne saplamam ve oturduğu zaman yüzündeki acıya bakarak gülmem. Bu arada o da bana yapardı, oturma organımın kanamışlığı bile var. 😂

Akrabalarımdan birinin itiraf atması sonucu ağır sözler söylemem.
2.Ardından evinden atılmam, ve zaten misafir olarak gitmiştim her yerden engelledim. Ve gayet rahatım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı