Yaptığınız en zalim hareket nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba öncelikle, bugün okula gittim, arkadaş'da gelmiş sonra bana sinirli, sinirli yaklaşıp, evet geldim noldu dedi, ben'de burda olmaz dışarıda napacaksak yapalım dedim,tamam dedi, bende tamam dedim.Derse girdik, ders bitti ben okuldaki işlerimi bitirdim, dışarı çıktım.

Arkadaş arkamdan seslendi dedi sen misin beni okula çağıran, bi tane baya sağlam vurdu, e tabi yerdeyim ben, ben kalktım arkadaş dediki hani göstericektin (köpeğin diğer ismini söyledi) dedi.

Bende ayağa kalkıp iki tane karnına iki tane yüzüne çaktım, sonra'da ayağım ile bi tane vurdum.

Sonra eve geldim şuan buraya yazıyorum, arkadaşlar kavgadan uzak durun derim.
Şuanda benim suratımda bi tane morarık var, kavga etmeyin.

Yüzüm, onunki daha fena korkmayın.

Yüzümün tamamının fotoğrafı çekiliydi, ben morluğun olduğu yeri ekran alıp attım.
Hocam sizin suratınızı morarttığı için sinirlendim telefon numarası var mı?SMS bomber yapıp bazı sitelere vereyim. :)

Bir kere de ilkokulda kapıya uçan tekme atıyordum o sıra bir arkadaşım kapının arkasından geçiyormuş bende zıplayıp çok sert vurmuştum kapıya, bir baktım çocuk yerde yatıyor kaldırdım ama çok bir şey olmamıştı sadece yüzü biraz morarmıştı.

Bir kere de ilkokulda kapıya uçan tekme atıyordum o sıra bir arkadaşım kapının arkasından geçiyormuş bende zıplayıp çok sert vurmuştum kapıya, bir baktım çocuk yerde yatıyor kaldırdım ama çok bir şey olmamıştı sadece yüzü biraz morarmıştı.
Çok bir şey olmamıştı sadece ölmüştü.

Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem.

4 yaşındayken yavru kedi öldürmüştüm. Hala hatırladıkça pişmanlık duyuyorum 😞
Hocam neden?Naptı o kedi size?Tamam 4 yaşında olabilirsiniz ama 4 yaşında iken öldürmeye bu kadar müsait olmanız normal değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı