Yarın dayak yiyeceğim

Öncelikle merhaba. Ben bugün sınıfımdan bir kişiyle kavga ettim, çocuk kalıplı beni yer gibi düşünüyordum ama öyle olmadı. Çocuğu dövdüm sayılır, bana vuramadı bile. Çocuk bana bugün çıkışta bekle dedi, bizim sınıftan 4-5 kişi de bu çocuğu tutarak üstlerime yürüdüler, son iki derste yaşandığından dolayı hoca vs de yoktu. (Boş ders.) Bende zor olsa da zil çaldığı gibi okulun arka kapısından fırladım, ara sokaklardan geçerek tehlikeleri atlattım ve eve ulaştım. Sorun ise ben yarın okula gideceğim, bu çocuğun arkası yani arkadaş çevresi ise oldukça geniş. Bıçak taşıyan tipler, okuldan uzaklaştırma alsalar bile akıllanmayan tipler. Ben bu çocukların taş çatlasın 3'ünü döverim, 3'ten sonra zaten pes, direkt üstüme çullanırlar. Sizce ne yapmalıyım?
70 kg sa oradan uzaklaş

Aşiretle karşı karşıyasın dostum. Valizleri hazırla o şehri terk et.

Canım arkadaşım dayamayı tekrarlamasaydı ve kamera ile çekinseydi %100 hakla Mardinli valizi hazırlardı. Pardon da aptallık edip tekrarlamış hareketi. Sıradan turkish halkı.

Canım arkadaşım dayamayı tekrarlamasaydı ve kamera ile çekinseydi %100 hakla Mardinli valizi hazırlardı. Pardon da aptallık edip tekrarlamış hareketi. Sıradan turkish halkı.
Hocam ben bu çocukla kavga etmek istemediğim için, kendimide ezdirmek istemediğim için en mantıklı çözüm tekrarlamaktı.

Kardeşim senin 4 5 arkadaşın yok mu
2 arkadaşım var.

Hocam ben bu çocukla kavga etmek istemediğim için, kendimide ezdirmek istemediğim için en mantıklı çözüm tekrarlamaktı.

2 arkadaşım var.
Çocuğun kalıbı senden daha hafif. etkisiz hale getirseydin arkadaşlarını kanıt olarak kullanıp süründürseydin ailesini. aşirette ailenin onurunu bozanlarada bazen idam oluyor 🤡

Geri yaparsan üstünlük kuracaktır. En doğrusu karşısına çıkıp özgüveni toplayıp düzgünce konuşup anlaşmak. Anlamıyorsa zaten uğraşma şikayet et risk almaya gerek yok dostum.

Çocuğun kalıbı senden daha hafif. etkisiz hale getirseydin arkadaşlarını kanıt olarak kullanıp süründürseydin ailesini. aşirette ailenin onurunu bozanlarada bazen idam oluyor 🤡
Çocuk Mardin'li fakat bu aşiret gibi tiplerden değil, düz orada yaşıyan bir aileden. Zaten çocuk benden kalıplı olmasına rağmen yerede çok rahat yıktım.

Geri
Yukarı