Yarın ilk kez Fitness'a gidecegim ne yapmam lazım?

Gittim üstune kaslarımı yırttım galiba, sol kolumda da agri var ama hareket ettirebilecegim ve oynatabilecegim sekilde ama sag tarafimin agrisi hiç gecmedi hatta daha da şiddetlendi düz tutunca vesaire çok ağrıyor...

Hamlık olabilir hocam bende de olmuştu zor kaldırıyorsun kollarını. 1 hafta gibi sürede geçer, bacak antrenmanında sonra yürümekde zor oluyor hocam 😀. Bu arada kas yırtmasıyla alakası yok ki hamlığın nasıl benzettiniz acaba.

Hamlık olabilir hocam bende de olmuştu zor kaldırıyorsun kollarını. 1 hafta gibi sürede geçer, bacak antrenmanında sonra yürümekde zor oluyor hocam 😀. Bu arada kas yırtmasıyla alakası yok ki hamlığın nasıl benzettiniz acaba?
İlk defa gittiğim için oyle bir ön görüde bulundum aşırı feci agriyordu ve bu arada ilk hafta yaptiginiz programı atabilir misiniz, bizim hocanın programı kesat beni taktığı da yok.

İlk defa gittiğim için oyle bir ön görüde bulundum aşırı feci agriyordu ve bu arada ilk hafta yaptiginiz programı atabilir misiniz, bizim hocanın programı kesat beni taktığı da yok.

Hocam ben yazın gitmiştim hatırlamıyorum, ilk 1 ay hamlıgınızı atlatıp tüm aletleri yapıyorsunuz hocam. Hocanız size hareketleri göstermiyor mu düzgünce?

Hocam ben yazın gitmiştim hatırlamıyorum, ilk 1 ay hamlıgınızı atlatıp tüm aletleri yapıyorsunuz hocam. Hocanız size hareketleri göstermiyor mu düzgünce?
Hocamız programı verip bastı tekmeyi, fosur fosur bilgisayar, telefon basinda birseylerle ilgileniyor giriste.

Geri
Yukarı