Yarın yeni okulumdaki ilk günüm

Ya hocam ben de asosyal oldum vallaha vasıfsız insanlarla takılmayıp işime baktığım için :/ umarım öyle zekiler yoktur okulunuzda.

Saçma insanlarla takılarak zaman kaybedip kendi seviyenizi düşürmek yerine yalnız şekilde kendinizi geliştirmek güzel bir karar olmuş hocam. Eski okulumda da kendimi dışarıdan soyutlamıştım ama yalnız değildim. Arkadaş grubumla birlikte soyutlamıştık kendimizi sınıftan ve okuldan. Mutluyduk. Belki de bu sefer yalnız başıma soyutlanacağım. Belki de iyi insanlarla tanışırım.

Sohbet ederiz tabii hocam sosyal varlıklarız sonuçta

Sizi de beklerim hocam yazarsam, etiketlerim belki de.

Saçma insanlarla takılarak zaman kaybedip kendi seviyenizi düşürmek yerine yalnız şekilde kendinizi geliştirmek güzel bir karar olmuş hocam. Eski okulumda da kendimi dışarıdan soyutlamıştım ama yalnız değildim. Arkadaş grubumla birlikte soyutlamıştık kendimizi sınıftan ve okuldan. Mutluyduk. Belki de bu sefer yalnız başıma soyutlanacağım. Belki de iyi insanlarla tanışırım.

Hocam öğretmen yüksek ihtimalle seni tahtaya kaldırıp kendini tanıt diyecek, ondan sonra sağdan soldan hoş geldin diyenler olacaktır teşekkür et ellerini sık, zaten teneffüste biri gelip senle konuşmaya çalışacaktır seni ezmeye çalışan olur ise tepkini koy gerekirse üstüne yürü aman pısırık gözükme.

Açıkçası önerim bisikletle gitmen gittiğin zamanda kenara otur ilk gün sessizce durup manga oku anime izliyor musunuz bilmem ama 22 kız varsa bir tanesi anime izliyordur illa dikkatlerini çeker yanınıza gelip soru sorarlar ama ilk gün biraz bakımlı olmanızı tavsiye etmekteyim hiç konuşan olmazsa yanınıza gelip o sınıftan pek hayır beklemeyin bence kendilerine has arkadaş grupları oluşmuştur ve sizi pek tanımak istemezler herhalde zamanla konuşup arkadaş gruplarına girmeye çalışabilirsiniz anime izlemiyorsanız normal kitap alın onu okuyun.

Baylar ve bayanlar, bisiketle gitmemi mi öneriyorsunuz şimdi? Bisikleti çok iyi kullanırım. Okulun bahçesi geniş ama ayrıntılı bilmiyorum tabii ki. İki giriş gördüm. Biri merdivenli, biri ise öğretmenlerin arabaları için olan giriş sanırsam. Eğer orası hep açık duruyorsa oradan sokabilirim ama bu olmazsa merdiven çok sıkıntı yaratır bana. İsterseniz fotoğraf atayım ama internet ortamında kendim hakkında fazla bilgi vermiş gibi olacağım. Fotodan okulu bulup bisikletli kişiden beni tanıyabilirsiniz. Tabii beni ne yapacaksınız orası ayrı mesele.

Okulda bisiklete kim bilir ne yapacaklar bir de pahalı ise daha kötü bence yürüyün.

Geri
Yukarı