Yaşadığınız en korkunç olay nedir?

Gece saat 3 sularında pencereleri kapalı odamda ileri ve geri olmak üzere çok hızlı bir şekilde kapımın çekilmesi ve kapıya çok yakınken hiç kimsenin dokunmadığı halde bunun gerçekleştiğini bizzat görmem ve bu olaya kardeşimin de şahit olması.

Küçükken damacanayı açmaya çalışıyorken açılmadı ben de bıçakla açayım dedim. Kolum acayip bir şekilde kesilmişti, çok derindi. (Damara denk gelmedi ama.) İyi ki hastane çok uzak değil de hemen yetiştik dikiş falan attılar. Yaşım da küçüktü çok korkmuştum o kolun içini görmüştüm vs.

Küçükken damacanayı açmaya çalışıyorken açılmadı ben de bıçakla açayım dedim. Kolum acayip bir şekilde kesilmişti, çok derindi. (damara denk gelmedi ama.) İyi ki hastane çok uzak değil de hemen yetiştik dikiş falan attılar. Yaşım da küçüktü çok korkmuştum o kolun içini görmüştüm vs.

Bende süt açacakken tırtıklı bıçak ile elimi direk bıçak kesmişti.

Sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlarda mahallede köpekler cirit atıyordu. Baktım karınları içine yapışmış açlıktan. Kıyamadım yemek artıklarını bırakayım da yesinler dedim. Tam sokağın karşısına geçerken bunlar etin kokusunu aldılar. Aklımı seveyim korkudan poşeti yere atmak 2-3 sokak kovalandıktan sonra aklıma geldi. Hayatımda hiç o kadar kormamıştım. Allah'tan poşeti atınca peşimi bıraktılar. Artık köpek görünce yolumu değiştiriyorum.

Sırtımı yarmam birisinin taş atması kafamıza çivi gelmesinden kurtulmamız arkadaşımın kolunun kesilmesini görmem parmağımı kesmem az kalsın boğulmam kuzenimin gözüne yanlışıkla mantar tabancasıyla sıkmam sünnet olmadan önceki o gerginliği hâlâ hatırlarım.

Son düzenleme:
Sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlarda mahallede köpekler cirit atıyordu. Baktım karınları içine yapışmış açlıktan. Kıyamadım yemek artıklarını bırakayım da yesinler dedim. Tam sokağın karşısına geçerken bunlar etin kokusunu aldılar. Aklımı seveyim korkudan poşeti yere atmak 2-3 sokak kovalandıktan sonra aklıma geldi. Hayatımda hiç o kadar kormamıştım. Allah'tan poşeti atınca peşimi bıraktılar. Artık köpek görünce yolumu değiştiriyorum.

Normal aç kalmışlar nasıl olsa ama her köpek öyle vahşi değil.

Oyun istiyor abisi.
1661964783728.png

Yeni konular

Geri
Yukarı