Yaşadığınız Korkunç/Paranormal olay nedir?

Uyandığımda heryerim kan içindeydi ve çıplaktım. Mavi kıyafetler giymiş, elinde beyaz eldivenler takılı olan birkaç kişi bana doğru yöneldi. İçlerinden birisi bacağımdan tuttu ve çekti. Havaya kaldırdı. Herkes bana bakarken popoma tokat attı. Ağlamaya başladım. O sırada ''Tebrikler! Nur topu gibi bir oğlunuz oldu.'' diye bir ses duydum. Konuşmalardan anladım ki, Türkiye'de doğmuşum. Ağlamam hızlanmıştı. Paranormal olmasa da, korkunç bir anıydı.

Gece uyurken arkamda el hissettim bütün duaları okudum ama gerçekten ruh mu elledi yoksa psikolojik olarak mı bir daha bilemeyeceğim.

Ben cin çıkarma videoları izlerken yorumlarda bir kızın yaşadığı şeyi okuyordum o bir şey yapıp gözlerini 10 sny kapattıktan sonra evin dış kapısına tıklamışlar.
Pokum huyum tuttu bende denedim enayi gibi şart olsun aynısı bana da oldu kapıya tık tık yaptılar gittim baktım ışık mışık hiçbir şey yanmıyor bayağı korkmuştum o gün en etkileyici bunu yaşadım.
Gece 3'te şarkı söylerken bir de tavadan ses çıkmıştı uyarmışlardı beni susmam için.

İlişkideyken kulağıma Arapça olarak bir şeyler dendi fakat bunu kız yapmamıştı, gusül abdesti alana kadar devam etti bir şeyler denmeye.

Geri
Yukarı