Yaşadığınız Paranormal Olaylar

@Jira Hmm, ben araba çalışır vaziyette içinde biri var sanmıştım. Arabayla arkadaşlarını kovaladilar anlamında.

Bir ara paranormal olay strike'i yiyordum. Nasil oldu anlamadım artık durdu ve iyiki durdu. Kafayı siyiricaktim eger devam etseydi gerçekten. O olaylardan birini anlatmak istiyorum.

Bundan 4-5 yil once. Kışın, sobalı odada annemle beraber ablam ve ben yer yatağında yatıyoruz.

Gece ben uyanıyorum. Tuvalete gideceğim. Salondan çıkıyorum. Hol var uzun. Holun sonunda annemi görüyorum, ayakta dikiliyor. Sesleniyorum cevap vermiyor. Korkuyorum, tuvalete girip çıkıyorum, bakıyorum hala orada. İçeriye salona dönüyorum yatakta annem var. Sesleniyorum mirildaniyor falan yani orada yatıyor, eminim. Sonra hole dönüp seslenerek holdeki annemin yanina gidiyorum. Elimi uzatıyorum, icine sokuyorum içinde sallıyorum, icine geciyor.

Koşarak yataga dönüyorum. Sabah olanları anneme anlatıyorum. Annem holde öyle bir sey yapmadığıni söylüyor. Zaten gecenin bir saati neden oyle bir şey yapsın? Benim elim içinden geçiyor yani fiziken imkansız bir olay...

Dedem de küçükken buğday değirmeninde çalışırken küçük küçük yanan varlıklarin yürüyerek geçtiğini gördüğünü söylemişti. Şeytan olduğunu iddia ediyordu kısacası.

@.I.N.И.A. Kalbimi kırıyorsun kahkaha atarak :D Yalan mi söylüyorum ben :)

Bir akşam evden acı acı bağırma sesi duydum. Biraz kafamı topladıktan sonra ''noluyor lan'' dediğimi hatırladım. Meğerse babamın bacağı yan dönmüş.
Gülmekten karnım ağrıdı. Olaya bak. 🤣

@Jira Yine ceza yiyeceksin. Küfürleri öyle kısaltıp noktalama yaptığında da ceza alıyorsun. Yine 💩 mevzusuna dönecek olay. 🤣

Ben de bir tane anlatayım madem. Daha küçüğüm ilk okula gidiyorum. İlk evimiz küçüktü. Sadace yattığımız odada TV vardı. O günün gecesinde de TV'de ''Siyah Giyen Adamlar'' oynuyordu. Tabii ben bunu gizlice izledim, yorgan altından. Onu izleyince beynim eridi gibi bir şey oldu. Çünkü daha hayatımda kadın nedir bilmezken filmde ''3 memeli kadın uzaylı'', acayip uzaylı şeyleri falan görmüştüm. Gece yattığımda küçük kırmızı gözlü bir yaratığın yorganıma bastığını gördüm. Sonradan sara krizi geçirdiğimi anladım. İlaç falanla çözüldü. Bu da böyle bir paranormal olayımdır. 🤣

Eski bilgisayarımın hoparlörü yere düşmüştü. O günden sonra bilgisayar kapalıyken bile hoparlörden ses gelmeye başladı. Ses derken, sabit bir cızırtıdan bahsetmiyorum. Arada durakları olan, sürekli kendini tekrar eden bir melodi.

13 Senedir hala aynı höparlörü kullanırım. Yeni bilgisayar aldığımda bu bahsettiğim sesler gelmemeye başladı. Eski anakart mı lanetliydi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı