Yaşam tavsiyelerim nasıl?

Haklısınız efendim benim amacım burada yargılamak değildi sadece küçük kardeşlerime birşeyler aşılamakta iyi günler

Tamam hocam yaşım az ama zaman bulunca size ahlak dersi veririm. İyi sosyaller.
Kusruma bakmayın efendim haklıydınız sizi kırmak istememiştim sadece birşey aşılamaktı

Ben şunu anladım cahil insanı değiştiremessin her zaman aynı kalır. Keşkede böyle bir şey yazmasaydım ya bir de ellin bebeleri dolu burası neden yazdıysam.
Bu foruma geliyorsunuz. Kayıt oluyorsunuz ve ilk konunuzda Forumda uzun süredir bulunan arkadaşlara kavga edip bebe diyorsunuz, ben anlamadım burada cahil onlar mı siz misiniz?

La fonten masalları okuduktan sonra ben.
Saitama ve anime kızlarına azarken ben 😂😂😂😂
Kardeşim ben para önemsiz demedim neyse hadi bb

Bu foruma geliyorsunuz. Kayıt oluyorsunuz ve ilk konunuzda Forumda uzun süredir bulunan arkadaşlara kavga edip bebe diyorsunuz, ben anlamadım burada cahil onlar mı siz misiniz?
Şimdi efendim doğrular acıdır anlamadan yargılamak bir insanın okuduğunu anlayamaması çok bilmişlik yapması cahilliktir tamam ben çok doğruyum demiyorum zaten ne bileyim küçük çocuklar buraya doluşmuş para önemsiz demedim daha farklı birşey anlatmaya çalıştım neyse boşver

Konuya katılmıyorum.
Hayat, okullardan ve annelerimizin kafamıza pompalandığı gibi vanilya tadında bir masal değil.

İnsan ilişkileri her zaman çıkara dayalı olmuştur, önemli olan sana sadakatini ve güvenini sunan bir insana karşı olan ilişkine önem göstermek.

Şimdi efendim doğrular acıdır anlamadan yargılamak bir insanın okuduğunu anlayamaması çok bilmişlik yapması cahilliktir tamam ben çok doğruyum demiyorum zaten ne bileyim küçük çocuklar buraya doluşmuş para önemsiz demedim daha farklı birşey anlatmaya çalıştım neyse boşver
Madem doğrular acı ben de size şunu söyleyeyim. Her insan sizin fikrinize katılmayabilir, siz bir Profesör değilsiniz, bir yaşam koçu değilsiniz, Bu insanların sizinle tartışması ve sizi yanlış anlaması kadar normal, sizin de bu insanlara böyle demeniz kadar saçma bir durum yok.

Forumda uzun süre mesajlaşınca ne oluyor bende uzun süre mesajlaşayım bende sensei olayım yeni geldiysem ne olmuş ben çocuğa küfür mü ettim ben zaten takipi bırakıyorum konuyu ya off

Boşverin dostlarım birşey anlatmaya gelmiyor neyse hadi ben takipten çıkıyorum bb

Saitama ve anime kızlarına azarken ben 😂😂😂😂

Kardeşim ben para önemsiz demedim neyse hadi bb

Bak bak üsluba bak :D ya ne çoluk çocuklarsınız ya :Dd:DD:DD Birde millete aklı sıra akıl verme cürretinde bulunuyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı