Yaşanan depremde birçok bina yıkıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Depremi yaşayan herkese geçmiş olsun. İzmir'de yaşıyorum depremin olduğu saat ayaktaydım hissetmedim. 2020 7.0 ve 2022 gece olan 6.0 İzmir depremlerine yakalanmıştım. Deprem çok kötü ve korkunç bir şey özellikle panik yaptıran sesi. Şu anlık hayatını kaybeden sayısı 76 ama malesefki sayı artacak gibi duruyor. İnsanlar enkaz altında Story çekip yardım istiyor. Kıyamet gibi. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Ben o da enkaz altında diye biliyorum.

Videolar da aksayacak. O ekipmanlar kaç bin liradır Allah bilir. Kendine masraf açacak. Fakat bunlar CharmQuell ve ailesinin canından değerli değil.
Ekşi sözlükte onun çıktığını ailesinin hâla orada olduğu yazıyor.

Yahu sağ salim bir atlatsın da gerisi bir şekilde halledilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, Hatay'da son durum :(

Ben bir şey hissetmedim, ama etkisi Kocaeli’yi etkiliyor hâla. Elektrikler bir kesiliyor bir geliyor. Herkese geçmiş olsun şimdiden.

Hocam niğdedeyim 4. dalgayı bekliyoruz. :)

Ne 30 saniyesi hocam 3 kez deprem oldu 2 tane büyük 1 tane küçük hepsi rahat 1 dakika sürdü ve şiddeti 7,4 Allah yüzümüze baktı evden zor kaçtık. İlk depremden sonra birşey olmaz dedik 5 dakika sonra daha kötü sallandı Allah kimseye yaşatmasın.
Hepimize geçmiş olsun 🥺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı