Yavru sokak kedisini ne yapmalıyım?

Enerjik oluyor tekirler. Öğrenci isen veteriner bir güzellik yapar. Alışınca sorun olmaz. Belki başka tür olabilir tam bilmiyorum türlerini onu bilmek lazım. Veterinere onu da sor.
Tamamdır hocam.

Hocam birde balkonda bakılır mı bu aralar hava sıcak ona klube tarzı bişey yaparım soğuk yemiceği şekilde yağmurda karda falan da odama atarım.

Birde erkek mi kızmı bu?

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2 saat önce falan aşağıya bisiklet tamir etmeye indim yanıma bir yavru sokak kedisi geldi. 2 saattir peşime takıldı beni takip ediyor. Şu ana kadar hiç evcil hayvan falan bakmadım. Anlamamda. Eve girsem oda giriyor, aile evcil hayvan sevmiyor ondan eve girmemesi lazım ama sokaktada köpek falan ısırır diye korkuyorum. Kedinin ilk geldiği yerde bekliyorum annesi falan da gelmiyor. Bir de kediden ses geliyor motor sesi gibi. Bu arada süt ile peynir ekmek verdim yedi.

O sizi seçmiş onu size Allah göndermiş alın en kötü veterinere baktırın bir belki öğrenci iseniz indirim yapar, kediler çok masum ve naif hayvanlar benim de 1.5 sene önce yavru kedinin teki peşime takıldı, eve aldım şu an benim çocuğum gibi aşılarını yaptırdım, ufak bir hastalık geçirdi onu da atlattık çok şükür.

O sizi seçmiş onu size Allah göndermiş alın en kötü veterinere baktırın bir belki öğrenci iseniz indirim yapar, kediler çok masum ve naif hayvanlar benim de 1.5 sene önce yavru kedinin teki peşime takıldı, eve aldım şu an benim çocuğum gibi aşılarını yaptırdım, ufak bir hastalık geçirdi onu da atlattık çok şükür.

Götüreceğim birazdan. Veterinere.

Tamamdır hocam.

Hocam bir de balkonda bakılır mı bu aralar hava sıcak ona klube tarzı bir şey yaparım soğuk yemiceği şekilde yağmurda karda falan da odama atarım.

Bir de erkek mi kızmı bu?

İlk başlarda balkona koyma. Atlayabilir. Bir de kediyi sabit bir yerde tutamazsın. O hep gezer. Bir de o tür enerjik oluyor. Seni severse gelip yanına yatar☺️ istediği yere yatabilir o. Ona bir kulübe gibi bir şey yapmana gerek yok. Orada kalmaz zaten. Bir odata girmesini istemezsen gece kapat. Gece atlayacağı cam falan açık durmasın. O sıcakta beronlarda yatar. Kışları sıcak bir yerde. Halıda vs.

Hocam etraftaki 3 tane kedinin yanına götürdüm 3'ündede peşimden geldi annesi olsa gelmezfi herhalde.
Hocam birde ben 2 tNe yavru kediye bakıyorum aşağı yukarı kalitelu şeyler ile besleyeceksen 2000 3000 lira gibi bir masrafı olur tek kedi olunca daha düşük olur ama ucuz mama veya kum alırsan oyuncaklar vs 600 tl tutar max

Hocam etraftaki 3 tane kedinin yanına götürdüm 3'ündede peşimden geldi annesi olsa gelmezfi herhalde.
Birde ucuz mama olarak açık mama yada vancat kitten mamasından alabilirsin

Hocam bir de ben 2 tne yavru kediye bakıyorum aşağı yukarı kalitelu şeyler ile besleyeceksen 2000 3000 lira gibi bir masrafı olur tek kedi olunca daha düşük olur ama ucuz mama veya kum alırsan oyuncaklar vs 600 TL tutar Max.

Bir de ucuz mama olarak açık mama ya da vancat kitten mamasından alabilirsin.

Mama şart mı hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı