Yaz Mevsimini Sevmeyip Kış Mevsimini Özleyenler

MustafaDemir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522360033
Herkese iyi forumlar. Yaz mevsimini sevmeyen bir tek ben miyim? Sıcaklardan pişmektense, donmayı tercih ederim. Yazın akşamüstü olana kadar sıcaktan dışarıya çıkamıyoruz. Gece sıcaktan uyuyamıyoruz. Yaz mevsimi oyunlar açısından da kurak geçiyor. Bilgisayarlar da yaz mevsiminde daha fazla ısınıyor. 🙂 Ama kış öyle mi? İstediğin saatte dışarı çık, tek yapman gereken sıkı giyinmek. Ayrı bir havası vardır kış mevsiminin. Hani kışın mesai bitmiştir, ertesi günde izin günün olur. Duştan sonra elinde bir bardak sıcak kahve yudumlamak, dışarısı soğuk diye evde vakit geçirmek, canın sıkılınca sonbaharda çıkan oyunlara göz atmak. Ben bunu tercih ederdim. 🙂 Siz ne düşünüyorsunuz? Yaz sizce de çekilmez değil mi?

• Yazın evde kliman varsa evde durduğun taktirde sıcak havalar pek seni etkilemiyor.
  • Şort, tişört, atlet rahatlığının kışın bir karşılığı yok.
  • Soğuk içecekleri, sıcak içeceklere göre daha fazla seviyorum.
  • Her ay denize 3-4 defa gidiyorum yazın, kışa göre aktivite daha çok var.
  • Kışın kapalı ortamlara (AVM, restoran vs) maruz kalırken yazın bir sınırı yok neredeyse.
  • Yazın daha fazla çalışsam da, yıllık izin var.

Daha birçok şey daha sayabilirim. Bunlar benim kendimin yorumlarıdır, herkese göre değişebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam kabul ediyorum kış yazdan daha çok sevdiğim bir mevsim ancak eldivenimin yanımda olmadığı birgün soğukdan elimi hissetmiycek kadar üşümüşdüm. Apartmanın önüne geldiğimde kapıyı açmaya çalışırkenki çabamı görmenizi isterdim. :) Parmaklarımın işlevi olmağı için epey bi zorlanmışdım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı