Yaz tatilinde çalışıp bilgisayar almak

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Artık canıma tak etmiş durumda. İşlemcim Intel E6300 2.8 GHz Dual Core. 2 GB DDR2 800 MHz RAM bulunmakta sistemimde. Ekran kartım ise R7 240. CS:GO ve LoL gibi oyunları birçok arkadaşımız 100-200 veya daha çok FPS'lerde oynamayı hayal eder ki ben bunu başarabiliyorum. Ancak arkadaşlarım FIFA 17 girerken ki yakında FIFA 18 çıkacak ben sap gibi kalıyorum. Elim ayağım Allah'a şükür tutuyor. Yaz tatili için sizlerden iş önerileri bekliyorum. 1 ay çalışıp ekran kartsız geleceğe dönük güzel bir sistem kurabilirim, bilgim var sistem toplamada. Bilgimin olmadığı konu, benim daha önce hiç herhangi bir işte çalışmamış olmam. Yaşım 16. 18 yaşından büyük değilim ancak sınıf arkadaşım asgari ücretle çalışıyor şu anda. Onun çalıştığı yerde başka elemana ihtiyaç olmadığı için gidemedim ben de. Dolayısıyla sizlerden öneri ve bilgi bekliyorum. Yani; Şurada iş var oraya git değil de daha çok iş ortamına yeni atılacak bir insana öneriler vermenizi bekliyorum. Yaşımı küçük olarak görüyorum sizlerin yanında. Yanlış bir şey söylediysem affola. Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
14 yaşımdan beri hem çalışıp hem okudum. Cafede başladım polislik sınavına giricem ki büyük ihtimallede kazanıcam çalışmanın bana + yönüde - yönüde oldu ama sana şöyle söyleyeyim ilerisi için çalış. Bir şeyi almak için değil ileride ne gibi durumlarda ne alabilirim diye düşün he bide aman diyim gıda işine girme cafe tarzı yerlere ne bayram ne seyran izinin yok amele gibisin kendinide ezdirme küçüksün diye.

Şuan ailemin yanında tatildeyim, döndüğümde, iş buldum oraya form dolduracağım, orası kabul eder beni büyük ihtimalle arkadaşım çağırdı çünkü. Aylık asgari ücret ve 30 Tl haftalık ücreti var dedi arkadaşım. Bakalım. Insallah olur.

Fiziksel yapin nasil? Burada insaatlarda 100 TL yevmiye veriyorlar. 20 gün disini siksan alirsin bilgisayarini.
İnşaat işlerine ailemin izin vereceğine emin değilim, benim için de zor olabilir. 1.75 Boyum var. 47 Kiloyum. Dişimi her türlü sıkarım sıkıntı yok ama diğerlerinden daha zor olurdu heralde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı