Yazılım hayalinden mi Valorant oyunculuğu hayalinden mi vazgeçilmeli?

• Konuyu başlatan polS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 600

polS

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, benim bir hayalim var. Kendimi iyi bir oyuncu yapmak istiyorum Valorant oyununda. Size saçma gelebilir fakat böyle bir hayalim var. İkinci hayalim ise yazılım alanında kendimi geliştirmek. Sizce bu durumda hangi hayalden vazgeçmeliyim? Hayat senin hayatın deyip geçmeyin fikrinizi önemsiyorum. Teşekkürler. Fikirlerinizi bekliyorum.

Yazılımı boşver. Valorant en iyisi.(!) Sorduğunda soru mu tabi ki yazılım. Valorant sana hiçbirşey kazandırmaz.

Yazılımı boş ver. Valorant en iyisi.(!) sorduğunda soru mu tabii ki yazılım. Valorant sana hiçbir şey kazandırmaz.

Dalga geçmeden cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Oyun ile ne kadar ilerleyebilirsiniz bilmiyorum, kesin bir şey söyleyemem. Oyunculuktan vazgeçin.

Dalga geçmeden cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Birinden vazgeçmen mi gerekiyor?

Hocam ikisini bir yapmam zor olur çok yoğun bir şekilde uğraşacağım. Birini seçmem gerekiyor.

Bu hevesini anlıyorum ama oyunu seçersen ileride pişman olacağına %100 eminim.

Selamlar, benim bir hayalim var. Kendimi iyi bir oyuncu yapmak istiyorum Valorant oyununda. Size saçma gelebilir fakat böyle bir hayalim var. İkinci hayalim ise yazılım alanında kendimi geliştirmek. Sizce bu durumda hangi hayalden vazgeçmeliyim? Hayat senin hayatın deyip geçmeyin fikrinizi önemsiyorum. Teşekkürler. Fikirlerinizi bekliyorum.

Hayallerinizi ancak siz seçersiniz hocam.
Tavsiye olarak derseniz oyunculuğu bırakıp yazılıma yönelmelisiniz.

Geri
Yukarı