Yazılım için üniversite okunmalı mı?

Canım benim. Sen kalın kafalı mısın? Geçmiyor mu ? Adamlar diyor ki: "BIRAKTIKLARI ÜNİVERSİTELER" şu ne anlama geliyor ?

Aşağılık kompleksinden. Birilerine Ben bir yerlere geldim deme çabası. Sanki forumda ve çevremizde yokmuşcasına.

Şuana kadar egosunu tatmin etmeye çalışan "YAZILIM" için ayrılan bölümde herhangi bir kullanıcı henüz görmedim.

Gerçi egoları da olması gerek. Sen kalk sıfırdan bilgisayara birşeyler öğretmeye çalış. Dediklerini yaptırmaya çalış bu süreçte dokümantasyon oku, bilmediğin ifadeleri öğren sana kalkıp egolu desinler.
Desinler valla... hakediyorlar....
Yazılım hakkında bilmiyorum yukarıda yazdığım kişinin yorumuna iltifaten atılmış bir yorumdu.

Eger iyi bir okul kazanabileceksen, evet.

Amazon, Google, Microsoft, Apple gibi sirketlerde calisan Turklerin hangi okullardan mezun olduguna ac bak linkedin uzerinden. Bunlar gizli sakli bilgiler degil.

Okul okumadan da iyi yerlere gelen insanlarin var olmasi, iyi bir egitimin bu isin raconu oldugu gercegini degistirmiyor.

Iyi egitim almamis insanlarin "Okul gereksiz yeaa" triplerini cekmek zorunda degilsin. Bir seyin faydasizligini o seye sahip olanlardan dinlemelisin. Kedi ~ ciger.

Hayat nasıl başladıysa o şekilde devam eder. Tıpkı rayına oturmuş bir Tren gibi. Geri dönüşü yok bu yolun. Sanayimize de elemen gerekiyor. Eleman bulamıyoruz diyorlar. Kafanız çalışmıyorsa zorlamayın, eliniz çalışsın.

Canım benim. Sen kalın kafalı mısın? Geçmiyor mu? Adamlar diyor ki: "bıraktıkları üniversiteler" şu ne anlama geliyor?

Aşağılık kompleksinden. Birilerine ben bir yerlere geldim deme çabası. Sanki forumda ve çevremizde yokmuşcasına.

Şu ana kadar egosunu tatmin etmeye çalışan "yazılım" için ayrılan bölümde herhangi bir kullanıcı henüz görmedim.

Gerçi egoları da olması gerek. Sen kalk sıfırdan bilgisayara bir şeyler öğretmeye çalış. Dediklerini yaptırmaya çalış bu süreçte dokümantasyon oku, bilmediğin ifadeleri öğren sana kalkıp egolu desinler.
Desinler vallahi... Hak ediyorlar...

Boş yapma üniversiteyi bıraksalarda mezun olmamışlar işte üstesini getirme.

Yeni konular

Geri
Yukarı