Yazılım mühendisi olmak

`vaqr0x+

Centipat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Selamlar 9.sınıfa gidiyorum kendime hep sorarım hangi meslek diye bir yandan yazılım bir yandan tıp kendime o kadar güvendimki yapacağım diye. Yazılım mühendisi için yolumu seçtim o kadar çok istiyorum ki yazılım mühendisi olursam dünyalar benim olur. Neyse şöyle derslerim çok iyi değil 8.sınıfta derslerim iyidi 9.sınıfa geçtim konular ard arda bende sıkıldım saldım 9.sınıfı 10.sınıfta çok iyi ders ve çok planlı çalışacağım. Yazlım mühendisi olmak için ne yapmalıyım?

Selamlar 9.sınıfa gidiyorum kendime hep sorarım hangi meslek diye bir yandan yazılım bir yandan tıp kendime o kadar güvendimki yapacağım diye. Yazılım mühendisi için yolumu seçtim o kadar çok istiyorum ki yazılım mühendisi olursam dünyalar benim olur. Neyse şöyle derslerim çok iyi değil 8.sınıfta derslerim iyidi 9.sınıfa geçtim konular ard arda bende sıkıldım saldım 9.sınıfı 10.sınıfta çok iyi ders ve çok planlı çalışacağım. Yazlım mühendisi olmak için ne yapmalıyım?
10 da çok planlı çalışıcam falan deme bende öyle dedim yine aynı gidiyorum ders çalışma yok yol yakınken ders çalış şimdi ders çalışasım bile gelmiyo :D

12.Sınıfta pişman olmamak için şimdiden çalışmaya başla. Temelini sağlam tut. O zamanlar yattığım için şimdi çok uğraşıyorum.

12.sınıfta pişman olmamak için şimdiden çalışmaya başla. Temelini sağlam tut. O zamanlar yattığım için şimdi çok uğraşıyorum.

Artık hevesim kalmadı ders notlarım düştü sıkıldım o kadar test kitabı aldım neredeyse hiç çözmüyorum. Saol yorumun için dikkata alacağım.

"hello world" yazıp da $10 kazanmayı düşününce insan pek inanmıyor ama.
Sadece Hello World'le zaten para kazanamazsın. Sadece iyi bir kod dizini yazarsın, işe yarayacak bir şey. Onu almak isteyen şirket ise sana satır başına para öder ama buna hello world'de dahildir. Yoksa onlarda biliyordur , Hello World yazmayı :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı