Yazılımbudur Para İadesi Yapılmadı

Ergosphere

Hectopat
Merhaba, 25 Mart 2021 tarihinde Yazılımbudur'dan EFT ile bir Windows 10 Dijital Lisans anahtarı alayım dedim. Daha sonra EFT tutarını yanlış girdiğimden dolayı hak geçmesin onu iptal edeyim karttan geçeyim direkt dedim. Daha sonra müşteri hizmetlerini arayıp bu durumu anlattım. İlk önce e-mail gönderdim 1 gün sonra "gün içerisinde iletilecektir" denildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise benden IBAN istediler verdim, tamam gün içinde paranız hesabınıza yatacaktır denildi yine yok. 27 Mart Cumartesi günü tekrar aradım; Pazartesi günü sabah arayın EFT işlemi uzun sürebiliyor dedi, tamam dedim. 29 Mart 2021 tarihinde ise IBAN istenildikten sonra verdim ve yine aynı cevabı aldım: "paranız gün içerisinde iletilecektir." Yakıştıramadım doğrusu böyle bir şeyi kendilerine. Sadece para iadesi yapacaksınız, bu çok mu zor? Özetle, Yazılımbudur'dan farklı Windows 10 Dijital Lisans satan yerlere bakabilirsiniz. Ben de @iamnotagamer gibi Yazılımbudur'u kimseye önermiyorum. Almayın, aldırtmayın.

Sosyal'de bu siteden sorun yaşamış birkaç kullanıcının açtığı konular:

Ayrıca Yazılımbudur'un Sosyal'de yasaklanmasını talep ediyorum. @Recep Baltaş @Ali Güngör
Herkese teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Son düzenleme:
Kendilerinin hizmet anlayışı üst derece kötü. Bende key aldım ve bir kaç dakika içinde GittiGidiyor'da gördüğüm için yazilimbudur'daki siparişi iptal ettim (teslim edilmemişti), üstelik mail de attım iade istiyorum teslimat istemiyorum diye. Sitedeki sipariş durumunu teslim edildi yaptılar. Canlı destek kesinlikle bir kelime yazmadı, satıştan önce ilgileniyorlar sadece.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı