Yediğiniz en saçma ban

"Benden hızlı davranan moderatörün hüsranına uğramak." konulu banım:

Hocam, o olayın aslı sanki ''Uyarmak yerine rapor edin.'' gibi bir şeydi yanlış bilmiyorsam. Ters mi yapmışlar?

Banlamak icin banlamislar bence :) Daha neler neler, konusturmayin beni.

chrome_MNd3LvNZEK.png

Hocam çok da eski değilim o yüzden teknoloji forumunda böyle bir konu görünce şaşırmıştım.

Hocam ben de çok eski sayılmam 😃 Bazen şaşırtıcı ve saçma konular olabiliyor. Fazla abartı olmadıktan sonra yasak değilmiş :)

Bir de ırkçılık vardı.

Hocam bu konuyu hatırlıyorsanız ve atmak isterseniz atabilir misiniz? Merak ettim de 😃

Hocam bu konuyu hatırlıyorsanız ve atmak isterseniz atabilir misiniz? Merak ettim de 😃
Üşendim. Sağ üstteki ara butonuna Vavien. ve Ermeni yazarsan bulursun muhtemelen.
Tabii mesaj değiştirilmiştir. Burada da kabaca aynı mesajı tekrar yazayım.
Onların bize yaptıklarını biz onlar yapmış olsaydık bile soykırım denmezdi/denmemeliydi.

Üşenmedim. Ermeni katliamı gerçek mi?

Çoklu üyelik.
Acaba ban yiyecek miyim diye denerken ban yedim. :(

Köpek cinsi ve satın alacak yer önerisi konusuna, cins köpeklerin üretimi sırasında hayvanların çektiği eziyetleri yazıp bu endüstriye destek olunmaması, insanların satın alıp sokağa bıraktığı çok sayıda cins köpeği (illa cins köpek isteniyorsa) ücretsizce sahiplenebileceğinizi belirttiğim için ceza yemiştim. Bilgilendirme ve tartışma için ayrı konu açacakmışım. O öneri konusuna aylar sonra cins köpek arayarak giren bir kişi bile görüp fikir değiştirse, belki tek bir kedinin veya köpeğin bile olsa hayatı kurtulacaktı. Mesajımı da sildiler zaten. Düşüncelerime katılmayan bir moderatörün gücünü kötü kullanmasına kurban gittim :D

Üşendim. Sağ üstteki ara butonuna Vavien. ve Ermeni yazarsan bulursun muhtemelen.
Tabii mesaj değiştirilmiştir. Burada da kabaca aynı mesajı tekrar yazayım.
Onların bize yaptıklarını biz onlar yapmış olsaydık bile soykırım denmezdi/denmemeliydi.

Üşenmedim. Ermeni katliamı gerçek mi?
İyi demişsiniz. Bir şeyler yazmak istiyorum ama ben de ırkçılıktan ban yemek istemiyorum.

Geri
Yukarı