Yeni alınan Asus anakartta leke ve çizik sorunu

Ömer Özgenç

Hectopat
Arkadaşlar ben bu anakartı 11 gün önce Vatanbilgisayar Söğütözü mağazasından aldım. Bugün yeni RAM takarken anakartın üzerindeki bu çizik ve lekeleri gördüm. Bu benim içime sinmedi ben buna 580 lira para verdim. Bunu nasıl iade/değişim yapabilirim ? 14 gün olmadı daha.

IMG_7551.Jpeg
IMG_7552.Jpeg
IMG_7545.Jpeg
IMG_7546.Jpeg
IMG_7553.Jpeg
IMG_7550.Jpeg
IMG_7548.Jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartı değiştirdiler ancak yine sorunların ardı arkası kesilmedi. Bu sefer de içinden ne sata kablosu ne de arka panel çıktı. Durumu müşteri hizmetlerine bildirince bana başka anakart'a ait panel ve sata kablosu vermeye çalıştılar. Üstüne ''Allah Allah nasıl olabilir ki'' gibi bir tavırla sanki ben kutu içindekileri almışım keyfimden uğraşıyormuşum durumuna düşürmeye çalıştılar. Üzerlerine gidince 2 hafta bekledikten sonra İstanbul'dan arka panel getirtmişler anakartıma ait. Sonra da "İstanbul'dan özel olarak getirttik" demeye başladılar. Kısacası Vatan Bilgisayar'dan yaptığım ilk ve son donanım alışverişim oldu.

Benim başımdan geçen olayı anlatayım. Bende asus anakart satın almıştım herşey güzel montajladım herşeyi fakat oyunlara girince donuyordu anakart lehimleri bozuk sanırım servise gönderdim kullanıcı hatası diyip siz bozmuşsunuz dediler fakat yinede anakart lehimlerini düzelttiklerini söylediler 1 hafta sonra yeniden aynısı oldu yine aynı şekilde kullanıcı hatası dediler para iadesi istedim ve kabul etmediler.
O gün bu gündür asus kullanmıyorum kaliteli marka bile olsa servisi güzel olmadıktan sonra benim için o
markanın pek önemi kalmıyor. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı