Yeni alınan laptopta lisans İngilizce geldi

Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar, yeni aldığım laptopta lisans İngilizce kullanılmaktadır diyor. Sadece Türkçeye çevirebilir miyim? Ya da mağazayı mı aramalıyım yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 70
Selamünaleyküm arkadaşlar, yeni aldığım laptopta lisans İngilizce kullanılmaktadır diyor. Sadece Türkçeye çevirebilir miyim? Ya da mağazayı mı aramalıyım yardımcı olur musunuz?

Alttaki ingilizceyi iptal edebilir misiniz türkçenin üstünde.

Home Single sürümünde tek dil görüntüleme hakkı varmış cihazı format yoluyla sıfırlayıp ürün lisansınız tekrar girerek kurulum yaparsanız sorun çözülür tahminimce.

İkinci yol olarak bu konunun içinde bulunan videoyu açıp bakabilirsiniz.

Formatı nasıl atabilirim kardeşim yardımcı olabilir misin link falan hangi adımlarla yaparım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video iş görür

İkinci yol olarak bu konunun içinde bulunan videoyu açıp bakabilirsiniz.

İlk yol bunu deneyin olmazsa söyleyin başka yollar daha bulabilirsem atacağım buraya.

İlk yol bunu deneyin olmazsa söyleyin başka yollar daha bulabilirsem atacağım buraya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aynı çözümü anlatıyor ama buradaki video daha açıklayıcı ve bu yol sorunuzu çözceğini düşünüyorum.

Arkadaşlar boşunamı lisanslı aldım ben bunu lisansı gitmiş mi olacak yani lisansız bir Windows yüklemem mi gerekiyor.

Hocam benim şimdi aldığım videoyu yapın lisansınız boşa gitmez.

Aynı çözümü anlatıyor ama buradaki video daha açıklayıcı ve bu yol sorunuzu çözceğini düşünüyorum.

Hocam benim şimdi aldığım videoyu yapın lisansınız boşa gitmez.

Hocam 2202 dil paketini bulamadım teşekkürler yardımcı oldugun için.

Geri
Yukarı