Yeni alınan laptopta RTX logosu hasar gördü

Ürün sıfır mı? Sıfırsa biraz şüphelendirici. Ekran kartı, işlemci, SSD, RAM test yap. Yani yük altında çalışırken doğru çalıştığından emin ol. Eğer mavi ekran ve vb. hatalar alıyorsan iade et.

Hangi siteden satın aldınız link atar mısınız?
Vatan bilgisayar

Bilgisayarın yazılımında ve donanımında sıkıntı yoksa neden iade etmelisiniz ki? Çok önemli değil sonuçta, T gitti diye bilgisayar arızalanıyor mu? Hem yeni çıkan yasayla beraber sadece ayıplı ürünleri iade edebilirsiniz. Bir etiket için de ayıplı olarak değerlendireceklerini sanmıyorum.

Bu arada bilgisayarı nereden aldınız?
Vatan bilgisayardan aldım hiç sorun değil benim için donanım ve yazılımsal olarak bir sıkıntısı yoksa ama sıfır üründe bunu normal karşılayabilirsin olabilir derseniz donanımda da sıkıntı yoksa niye iade edeyim ki zaten bu kanun bu arada ne. Zaman yürürlüğe girecek daha var diye biliyorum

Ürün kutusundaki bant daha önce açılmamışsa, yani tek bant varsa ve daha önce yapıştırılmış, sökülmüş gibi görünmüyorsa, cihaz üzerinde parmak izi, kir, çizik veya leke yoksa ve vidaları çizilmemiş, boyası kalkmamışsa sıfır ürün olabilir.

Daha önce denildiği gibi SSD kontrolü de temiz çıkarsa fabrikasyon hatası olabilir. Bu sticker/yapışkanları tahminim elle yapıştırdıkları için ya yapıştıranın hatası ya da etiketin kendisi hasarlıydı.

Misal bizim aldığımız bir üründe iki etiketten biris yamuk duruyordu, yani yapıştıran pek özenmemiş.

Ürün kutusundaki bant daha önce açılmamışsa, yani tek bant varsa ve daha önce yapıştırılmış, sökülmüş gibi görünmüyorsa, cihaz üzerinde parmak izi, kir, çizik veya leke yoksa ve vidaları çizilmemiş, boyası kalkmamışsa sıfır ürün olabilir.

Daha önce denildiği gibi SSD kontrolü de temiz çıkarsa fabrikasyon hatası olabilir. Bu sticker/yapışkanları tahminim elle yapıştırdıkları için ya yapıştıranın hatası ya da etiketin kendisi hasarlıydı.

Misal bizim aldığımız bir üründe iki etiketten biris yamuk duruyordu, yani yapıştıran pek özenmemiş.
Kesinlikle hocam dedikleriniz benim laptopum için geçerli iade etmeyi düşünmüyorum donanımsal bir sıkıntı yoksa söyledikleriniz içiminrahatlattı teşekkür ederim.

Hocam çok logo bağımlısı iseniz iade edin tekrar satın alın.
Ama bence gerek yok.
Bence de gerek yok logo umrumda değil iade veya ikinci el ürün gelmesin yeter sıfır diye

Hocam windows kurdum kullanıyorum büyük ihtimal benden önce biri aldı sırf bu logodan dolayı iade etti sonra bana nasip oldu.
İade et hocam değmez, ya da değişim iste olmaz böyle şey. Dünya para say sana ikinci el ürün gelsin, o firmayı başlarına yıkarım.

İade et hocam değmez, ya da değişim iste olmaz böyle şey. Dünya para say sana ikinci el ürün gelsin, o firmayı başlarına yıkarım.
Hocam windows kurdum almazlar büyük ihtimal geri bir de tükendi stoklarda bu ürün 20.699 liraya almıştım bu fiyat bandında bundan daha iyisini bulamam diye iade etmedim umarım hata yapmamışımdır ama kutusunda hiç sorun yoktu emniyet kağıdını ilk ben açtım ama yine de içim de hep bir kuruntu kalacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı