Yeni alınan laptopta lisans İngilizce geldi

Kardeşim 7 komut yazdım içinde D ymiş hiç değiştirmedim o yüzden.

Kapattım olmadı galiba İngilizce hala sadece bunları yazdım başka bir şey yapacak mıydım.

CMD'yi yönetici açıp aynı şeyleri tekrarla PowerShell yeni sürümü olduğundan hata da kalmış galiba.

Kardeşim 7 komut yazdım içinde D ymiş hiç değiştirmedim o yüzden.

Kapattım olmadı galiba İngilizce hala sadece bunları yazdım başka bir şey yapacak mıydım.

Bir de ilk komutta hata yapmışım TR-TR değil tr-TR olacaktı onu düzelt dene.

CMD'yi yönetici açıp aynı şeyleri tekrarla PowerShell yeni sürümü olduğundan hata da kalmış galiba.

Bir de ilk komutta hata yapmışım TR-TR değil TR-TR olacaktı onu düzelt dene.

Kardeşim konuyu değiştiriyorum ama ben kazıklandım galiba ya aldığım laptop benim istediğim laptop değildi oraya gidince satıcı benim fikrimi değiştirdi Lenovo'yı aldım işletim sistemi İngilizce geldi HP ile değiştirme şansım var mı ya da geçerli bir sebep bulmamız gerekiyor.ekran kartı 4gb biri diğeri daha farklı ramde daha düşün işlemcide daha düşük yardımcı olur musunuz

Dosya Ekleri

• IMG_7799.jpeg
    IMG_7799.jpeg
    149,6 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_7800.jpeg
    IMG_7800.jpeg
    178,6 KB · Görüntüleme: 12
Kardeşim konuyu değiştiriyorum ama ben kazıklandım galiba ya aldığım laptop benim istediğim laptop değildi oraya gidince satıcı benim fikrimi değiştirdi Lenovo'yı aldım işletim sistemi İngilizce geldi HP ile değiştirme şansım var mı ya da geçerli bir sebep bulmamız gerekiyor. Ekran kartı 4 GB biri diğeri daha farklı RAM'de daha düşün işlemcide daha düşük yardımcı olur musunuz?

Hocam 20 gün içinde iade hakkınız net bir şekilde var sebep gerekmeksizin ama değişim durumu olur mu bilemiyorum.

Geri
Yukarı