Yeni alınan laptopta lisans İngilizce geldi

Hocam 2202 dil paketini bulamadım teşekkürler yardımcı oldugun için.

Şurayı da bir deneyin hocam dil paketine bakacağım birazdan bulursam atarım.

Şurayı da bir deneyin hocam dil paketine bakacağım birazdan bulursam atarım.

Bakındım dil paketi şeyini bulamadım.

Attığın yerdeki yerde de yüklememi istedikleri şey yüklenmyor.

Sonda çevrimdışı kurma yolu var Windows 11 ISO'sunu indirip oradaki komutlarda fr-fr olan yerleri TR-TR olacak şekilde değiştirek yazın sorununuz düzelecektir.

Sonda çevrimdışı kurma yolu var Windows 11 ISO'sunu indirip oradaki komutlarda fr-fr olan yerleri TR-TR olacak şekilde değiştirek yazın sorununuz düzelecektir.

Kardeşim anlamadım ya kafam beynim bugün bir değişik ya yardımcı olur musun daha detaylı.

Kardeşim anlamadım ya kafam beynim bugün bir değişik ya yardımcı olur musun daha detaylı.

Bu metin belgesinde yazdıklarımı yap 7 madde olduğunda ve 5 maddeden sonrasına izin vermediğinden böyle yapmak zorunda kaldım.

Bu metin belgesinde yazdıklarımı yap 7 madde olduğunda ve 5 maddeden sonrasına izin vermediğinden böyle yapmak zorunda kaldım.

Bu dediğim de olmazsa aldığınız yere götürün deyin bu cihaz İngilizce ve cihaz dili değişemiyorum onlar formatlayıp lisanslı bir şekile geri teslim etsinler.

Dosya Ekleri

• Yeni Metin Belgesi (1).txt
    1,6 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Bu dediğim de olmazsa aldığınız yere götürün deyin bu cihaz İngilizce ve cihaz dili değişemiyorum onlar formatlayıp lisanslı bir şekile geri teslim etsinler.

5.komut ne kardeşim.

4'ten sonraki komutlar sıradaki konum olarak yazdım doğrudan buraya yazmama engel olmaz belki diye ilk sıradaki komut 5 sonraki 6 en sondaki de 7. komut.

Tamamdır kardeşim yüklüyor sabaha denerim laptoptan da anlamıyorum yeni aldım inşallah memnun kalırım ekranını eğdim ama çalışıyor yükler değil mi?

4'ten sonraki komutlar sıradaki konum olarak yazdım doğrudan buraya yazmama engel olmaz belki diye ilk sıradaki komut 5 sonraki 6 en sondaki de 7. komut
Kardeşim çok sağol

Geri
Yukarı