Yeni Fiat Egea

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya yeter, gerçekten baydınız.

Ya bütçen düşükse Egea alırsın. Öyle aman aman bir araba değil ama diğer arabalara göre ucuz.

Hemen bu fiyata bilmem kaç model lüks alırım demeyin. O araçlarla sanayide yatıp kalkarsınız.

Ya bütçen düşükse Egea alırsın. Öyle aman aman bir araba değil ama diğer arabalara göre ucuz.

Hemen bu fiyata bilmem kaç model lüks alırım demeyin. O araçlarla sanayi de yatıp kalkarsınız.

Sıfır araç, sorun çıkarmayacak diye bir kaide mi var? Yoksa ben mi bilmiyorum ya?

Hemen bu fiyata bilmem kaç model lüks alırım demeyin. O araçlarla sanayide yatıp kalkarsınız.
Temizini alırsan sanayi yüzüde görmezsin. Yeni arabalardan daha dayanıklılar hiç değilse.

Ek olarak bu Laguna 2 50MPH ile ağaca çarpıyor ve güvenlik kafesinde hasar yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada düz durava karşı nasıl hasar aldığı var. Yıl olmuş 2020 ve halen güvenliksiz araç üretiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Doğan dedikleri araç 70'lerin teknolojisinin halka yutturulmasıdır.
Kendimde de biliyorum ki en temizini de alsan alacağın eski lüks araçlar sorun çıkartıyor, deforme gibi ufak tefek derken parça değişimi oluyor sonunda da parça parası adamı havaya uçurtuyor. Fason ürünler de iş görmüyor, orijinal almak zorundasın, sadece bir far lambası için kaç bin lira döktüm. Egea fiyatına göre makul araç, durumu olmayan ne alsın?

Temizini alırsan sanayi yüzüde görmezsin. Yeni arabalardan daha dayanıklılar hiç değilse.

Ek olarak bu Laguna 2 50MPH ile ağaca çarpıyor ve güvenlik kafesinde hasar yok.

Burada düz durava karşı nasıl hasar aldığı var. Yıl olmuş 2020 ve halen güvenliksiz araç üretiliyor.
O olay öyle değil. Günümüz araçları bilerek öyle yapılıyor ve bunun mühendislikte bir karşılığı var. O ise şu:
Eskiden araçlar kütük gibi yapılırdı bu yüzden araç bükülmediği için enerjiyi bize aktarırdı ve ölümcül yara alırdık. Şimdi ise bilerek esneyecek parçalar kullanılıyor ki enerjiyi yaysın ve bize ulaşmasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı