Yeni Fiat Egea

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uzatırım çünkü ben bu üstte saydığım modellere hiçbir forumda teneke dendiğini duymadım. Ama iş egea modeline gelince teneke diyorlar.
Hocam baydınız, yeter! Lütfen.
Teneke diyemeyiz ama çok iyi bir araç da değil. Kabul edin yani. Siz kainatın en iyisi gibi göstermeye çalışıyorsunuz.

Z4 bi zahmet sağlam olmasın, cabrio araçtan ne bekliyorsunuz? Bir ürün aldınız diye en iyisi olacak diye bir şey yok ; salın milleti. Bende de şu an Clio var ; segmentinin en iyisi diye koyayım mı buraya sırf sağlam diye?
Çoğu kişi bir ilke benimşemiş. Arabanın markası Fiat mı? Tamam teneke o zaman. Arabayı alacak kişilere engel oluyorlar. Adamlar egea modelini kağıt sanıyorlar. Sonra gidip daha fazla verip daha az donanımlı ve daha az performanslı araba alıyorlar.

Çoğu kişi bir ilke benimşemiş. Arabanın markası Fiat mı? Tamam teneke o zaman. Arabayı alacak kişilere engel oluyorlar. Adamlar egea modelini kağıt sanıyorlar. Sonra gidip daha fazla verip daha az donanımlı ve daha az performanslı araba alıyorlar.
Egea mı performanslı araç? Kronik yağ yakma sorunu bile var, ağzımı açtırmayın lütfen.

Daha önce olmamış işte. 140.000 lirasını 1.4 Fire gibi içi boş arabaya bayılınca böyle oluyor.
Paranı bu araca bayılabilirsin. Toyota / Corolla / 1.4 D-4D / Comfort / GRAND SS MOTORS 2013 COROLLA 1.4 DİZEL HATASIZ+BOYASIZ+TRAMERSİZ sahibinden.comda - 878746578
Hayatı boyunca EGEA'dan daha iyi araba görememiş arkadaşım yeter abartma artık. Hay arkadaş ne sonradan görmeymişsin profil fotoğrafını bile Fiat yapmışsın.
Bakıyorum işinize gelmeyince konuyu değiştirmeye başladınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı