Yeni geçilen iPhone 7'den Android'e dönülür mü?

Wexiar

Decapat
Makaleler
2
Selamlar. Oppo A73 kullanıyordum 1 hafta öncesine kadar. iPhone 7'ye geçiş yaptım. Evet arayüz vs. çok hızlı ama şarjı hiç hoşuma gitmedi. Çabucak bitiyor ve biraz yavaş doluyor. Telefonu çok etkin kullanmıyorum fakat Oppo şarj konusunda ve ekranda o kadar iyiydi ki buna tam olarak alışamadım. Sizce tekrar Android'e dönmeli miyim yoksa 7'ye alışır mıyım? IOS arayüz olarak çok hoşuma gidiyor. Geçmemdeki en büyük sebeplerden biri buydu fakat bataryayı bu kadar kötü beklemiyordum.

KS
KS
Wexiar

Wexiar

Decapat
Makaleler
2
Pil sağlığınızı kontrol edin. Eğer kötüyse bataryayı değiştirebilirsiniz. Sorun bunla ilgili olabilir.
Pil sağlığı %100 hocam. Fakat yeni telefon alınca ilk günler bütün sınırlarını zorlarım işlemci şarj vs. ondan dolayı biraz mesafeli yaklaştım.
Güzel bir powerbank alıp iOS'la devam edin.
Teşekkürler cevap için hocam.

furkan1878

Centipat
Selamlar. Oppo A73 kullanıyordum 1 hafta öncesine kadar. iPhone 7'ye geçiş yaptım. Evet arayüz vs. çok hızlı ama şarjı hiç hoşuma gitmedi. Çabucak bitiyor ve biraz yavaş doluyor. Telefonu çok etkin kullanmıyorum fakat Oppo şarj konusunda ve ekranda o kadar iyiydi ki buna tam olarak alışamadım. Sizce tekrar Android'e dönmeli miyim yoksa 7'ye alışır mıyım? iOS arayüz olarak çok hoşuma gidiyor. Geçmemdeki en büyük sebeplerden biri buydu fakat bataryayı bu kadar kötü beklemiyordum.

iPhone telefonların ortak sorunu sarjın hemen çabuk bitmesi. Nasıl önlenebilir bilmiyorum ama pil sağlığı %75 civarı ise bataryayı değiştirin ve güçlü powerbank kullanın. iPhone 7'nin dönemi yavaş yavaş sona eriyor. Telefon değiştirme düşüncesinde iseniz yeni çıkmış Android telefonlar size fayda sağlayabilir.

Yeni konular

Yukarı