Yeni gelen fiber internetten ne kadar hız alabilirim?

FTTH (Fiber to the Home, eve kadar gelen ve GPON ile bağlanan fiber, gerçek fiber) ve FTTB'de (Fiber to the Building, binaya kadar gelen ve eve ethernet kablosuyle gelen fiber, yarı gerçek fiber) hız sınırı diye bir şey olmaz. Olur diyen bir şey bilmiyordur.

Ha FTTC'yi (Fiber to the Cabin, kabine yani saha dolabına kadar fiber, evlere kadar bakır kablo, yani VDSL, yani yalancı fiber) fiber olarak kabul ediyorlarsa ve bunların ayrımını yapamıyorlarsa o zaman da söylenecek bir şey kalmıyor ki zaten.
Fiber binaya kadar geliyor (binada fiber kutusu var) daireler normal kablo ile dağatılıyor ama Millenicom'un sitesinde altyapı sorguladığımda bana ''altyapınızın desteklediği üst limit: 85Mbps'' deniliyor. Kısacası aslında bu yanlış, değil mi?
M

Mahalleye kadar fiber olabilir çünkü tüm mahalleye bir fiber kablo yetirmeye çalışıyorlar ya ondandır
Binada fiber kutusu var.

Fiber binaya kadar geliyor (binada fiber kutusu var) daireler normal kablo ile dağatılıyor ama Millenicom'un sitesinde altyapı sorguladığımda bana ''altyapınızın desteklediği üst limit: 85Mbps'' deniliyor. Kısacası aslında bu yanlış, değil mi?

Binada fiber kutusu var.
100 mbit alabilirsin kolayca yani

Binada fiber kutusu var.
Binanın altında ki kutunun resmini atar mısın?
Ayrıca müdürlüğe gidiğ şikayette bulunabilirsin niye bu kadar düşük destekliyor diye.

Ne 5000 TL'si. İlk 3 ay 500, sonraki 9 ay 1000 TL. Ne sallıyorsun. Yanlış bilgi verme.
1589198800225.png

Geri
Yukarı