Yeni LGS zor olur mu?

Dua edin zor olsun. Kolay olursa hakkınızı daha zor kazanırsınız ve gözünüzden bir kelimenin kaçma toleransı olmaz. Mesela 1000 tane LGS 1.'si zaten doğrudan belli başlı güzel liseleri eleyeceği için işiniz yaş olur.
Bu arada imzadaki SSD'nin modeli SX600 değil SX6000 PRO olacak. :D

@adolfhamid Sınav anında ister istemez oluyor. Yetiştirir miyim yetiştiremez miyim? Yetiştiremezsem ne olur? Ya başarısız olursam? Bunlar gibi uzayan bir liste var ama bunu kontrol etmek de mümkün.
YKS 2019'a girdim. TYT 120 soru 135 dakika verilen sınavda son 20 dakikada 20 fen 20 sosyal çözmem gerekiyordu. O an kafamda yetiştiremem deseydim sınav benim için bitmişti. Bunun yerine ucu ucuna yapacağıma inanıp devam ettim. Son saniyelerde yetişti.

@adolfhamid Sınav anında ister istemez oluyor. Yetiştirir miyim yetiştiremez miyim? Yetiştiremezsem ne olur? Ya başarısız olursam? Bunlar gibi uzayan bir liste var ama bunu kontrol etmek de mümkün.
YKS 2019'a girdim. TYT 120 soru 135 dakika verilen sınavda son 20 dakikada 20 fen 20 sosyal çözmem gerekiyordu. O an kafamda yetiştiremem deseydim sınav benim için bitmişti. Bunun yerine ucu ucuna yapacağıma inanıp devam ettim. Son saniyelerde yetişti.
Believe you can and you're halfway there. -Theodore Roosevelt
:D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı