Rehber Yeni nesilde kim, hangi konsolu almalı?

Ben Xbox'da 20-30 liraya tonla güzel oyunu oynarken sen PlayStation'un ile 700 lira verip tek alacağın oyun olan GoW Ragnarok'u 100 kere oynar durursun. :)

Tamam iyi eğlenceler. PC'de diğer herkesin de oynayabildiği oyunlar için bir konsola 8300TL vereceksen iyi eğlenceler. Özel oyun yoksa konsolun bir anlamı yok benim için.

Sende sadece o oyunlarla yetinirsin :)
Gamepass'ı PS Plus'un verdiği dandik oyunlarla mı dolu sandın? :) Liste sürekli güncelleniyor ve büyütülüyor. Eğer Gamepass senin dediğin gibi PS Plus gibi oyunları olsaydı şu anda ismini her yerde söz ettirmezdi ve bir alma kriteri olmazdı.

Gamepass'ı PS Plus'un verdiği dandik oyunlarla mı dolu sandın? :) Liste sürekli güncelleniyor ve büyütülüyor. Eğer Gamepass senin dediğin gibi PS Plus gibi oyunları olsaydı şu anda ismini her yerde söz ettirmezdi ve bir alma kriteri olmazdı.

Game Pass = The Last of Us, GoW, RDR, Horizon, Spider Man gibi 9. neslin en iyi oyunlarıyla dolu değil mi? (!)

Gamepass'ı PS Plus'un verdiği dandik oyunlarla mı dolu sandın? :) liste sürekli güncelleniyor ve büyütülüyor. Eğer Gamepass senin dediğin gibi PS Plus gibi oyunları olsaydı şu anda ismini her yerde söz ettirmezdi ve bir alma kriteri olmazdı.

Her AAA oyun gelmiyor oraya ayrıca devamlı Gamepass'e üye olmak zorunda kalırsın oyunu oynamak için ayrıca şunu belirteyim PS Plus'ın oyunları mı dandik? Birkaç ay önce CoD MW 2 verilmişti PS Plus Collection ve PS Now'daki oyunları saymıyorum bile.

Her AAA oyun gelmiyor oraya ayrıca devamlı Gamepass'e üye olmak zorunda kalırsın oyunu oynamak için ayrıca şunu belirteyim PS Plus'ın oyunları mı dandik? Birkaç ay önce CoD MW 2 verilmişti PS Plus Collection ve PS Now'daki oyunları saymıyorum bile.

Detroit Become: Human'a da çöp der şimdi.

Game Pass = The Last of Us, GoW, RDR, Horizon, Spider Man gibi 9. neslin en iyi oyunlarıyla dolu değil mi? (!)
The Last of Us ve GoW 7. Neslin oyunu idi. RDR Gamepass'a geldi. Horizon Zero Down iyi bir oyun olsaydı bilgisayara çıkmazdı.

MW 2, 11 senelik oyun. Gamepass'da üye olmak zorundasın da PS Plus'da değil misin? PS Plus'un bittiği an "Oynamak için Git PS Plus al" diyen ben değilim. PS Now'da 500 ms pingle istediğini oynayabilirsin. :)
Detroit Become: Human'a da çöp der şimdi.
Bilgisayara çıkmamış mıydı o? :)

The Last of Us ve GoW 7. neslin oyunu idi. RDR Gamepass'a geldi. Horizon Zero down iyi bir oyun olsaydı bilgisayara çıkmazdı.

MW 2, 11 senelik oyun. Gamepass'da üye olmak zorundasın da PS Plus'da değil misin? PS Plus'un bittiği an "oynamak için git PS Plus al" diyen ben değilim. PS Now'da 500 ms pingle istediğini oynayabilirsin. :)

2019 model CoD'dan bahsediyordum ayrıca o 500 ms dediğiniz şey VPN'e bağlı bir şey.

The Last of Us ve GoW 7. Neslin oyunu idi. RDR Gamepass'a geldi. Horizon Zero Down iyi bir oyun olsaydı bilgisayara çıkmazdı.

MW 2, 11 senelik oyun. Gamepass'da üye olmak zorundasın da PS Plus'da değil misin? PS Plus'un bittiği an "Oynamak için Git PS Plus al" diyen ben değilim. PS Now'da 500 ms pingle istediğini oynayabilirsin. :)

GoW 2018 ve The Last of Us 2 7. nesil zaten. (!)
İşinize gelmeyince hemen kıvırın zaten.

2019 model CoD'dan bahsediyordum ayrıca o 500 ms dediğiniz şey VPN'e bağlı bir şey.
Tek verdiği oyun CoD MW 2019 iken övebiliyorsanız size hayranım. VPN ile uğraşacaksam neden para vereyim ki?
GoW 2018 ve The Last of Us 2 7. nesil zaten. (!)
İşinize gelmeyince hemen kıvırın zaten.
1400 lira iki oyuna verip en fazla 20-30 saat oynanış süresi tercih edeceğime 3 senelik GamePass alır bir sürü oyunu çok uzun süreler oynayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı