Hangi yeni nesil konsolu almak mantıklı olur?

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Konsollarda ek vergiler var biliyosunuz. Onlar bittikten sonra almayı düşünüyorum. Şu anki fiyatları ile ek gümrük vergileri kalksa ne kadar olur? PS5 ve Xbox seriesler için diyorum. Özellik olarak hangisi daha mantıklı olur? PS5 özel oyunları da çok hoşuma gitti. Şimdiden teşekkürler.

Konsollarda ek vergiler var biliyosunuz. Onlar bittikten sonra almayı düşünüyorum. Şu anki fiyatları ile ek gümrük vergileri kalksa ne kadar olur? PS5 ve Xbox seriesler için diyorum. Özellik olarak hangisi daha mantıklı olur? PS5 özel oyunları da çok hoşuma gitti. Şimdiden teşekkürler.
Hiçbir dayanağım olmadan Xbox Series X diyorum. Kendi düşüncem.

PS5 özel oyunları ile ön planda zaten. Ancak Gamepass sistemi ile ülkemizde vazgeçilmez olması gereken konsol Xbox. Maddi durumunuz her ay 1-2 oyuna 600-1200 TL vermeye uygun ise orası ayrı.

Şunu da okumanı tavsiye ederim

Geri
Yukarı