Yeni okula nakilden korkmak

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar, 10. sınıfım. Ankara'da Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesinde okuyorum ve aynı zamanda Ankara Keçiörengücü'nde U16'da futbol oynuyorum. Okulun saatleri antrenman saatim ile çakıştığı için İncirli Anadolu Lisesine nakil aldırdım ancak birazcık korkuyorum açıkçası. Eski okulumda arkadaşlarım ve kız arkadaşım vardı ve genel olarak tanınan, bilinen birisiydim. Pazartesi yeni okuluma gideceğim ancak arkadaş bulamazsam diye kaygılarım var. Eski okulumda hocalar tarafından da çok seviliyordum. Çoğunun en sevdiği öğrencisiydim diyebilirim hatta. Sizce korkmama gerek var mı ve bu korkuyu atmam için ne yapmam gerekiyor?

Hocam futbolcu olma hedefiniz yoksa keşke ayrılmasaydınız. Ama ayrılmışsınız. Olsun korkmayın. Bu korkuyu atmanız için okulda 1 2 hafta geçirmeniz lazım.

Hocam futbolcu olma hedefiniz yoksa keşke ayrılmasaydınız. Ama ayrılmışsınız. Olsun korkmayın. Bu korkuyu atmanız için okulda 1 2 hafta geçirmeniz lazım.

Hocam tek yolum o zaten yoksa ayrılmazdım eski okulun saatlerinden dolayı haftada 2 gün okula gidebiliyordum sadece derslerde sıfırım.

Ve 9 gün devamsızlığım var sınırdayım şu an.

Geri
Yukarı