Yeni PS5 kolu için yeni hesap gerekir mi?

Jeveuk

Hectopat
Daha fazla  
PS5 için yeni kol aldım, yeni hesap bağlasam olur mu? Aynı hesabıma bağlayabilir miyim? Bir de şarj ederken illa konsola bağlı mı olması gerekiyor kolların, başka bir şarj etme yöntemi yok mu?

Ya profil gerekmez de ben kalıcı olarak hesaba bakmak da istiyorum mesela 1V1 de kim kazanmış diye hesap olmazsa sıkıntı olmaz mı? Şarj istasyonu almadan şarj edemez miyim?

En sağlıklı şarj etme yöntemi sırasıyla etmek olur hebap açıp istatislikere bakmanıza hiç gerek yok. Oyun kayıtlarından bulabilirsiniz.

En sağlıklı şarj etme yöntemi sırasıyla etmek olur hebap açıp istatislikere bakmanıza hiç gerek yok. Oyun kayıtlarından bulabilirsiniz.
Kayıtları nereden bulabilirim? Telefon adaptörü tarzı bir şey ile şarj etsem sıkıntı olmaz değil mi?

Bataryası çok daha hızlı eskir. Tavsiyem konsolda şarj edin. Zaten 2 kontrolcü var biriyle oynarken diğeri şarj olsun.
Bir de bugün garip bişey yaşadım bir kolun kare tuşu çalışmıyor garip bir şekilde fc 24 oynarken çalışmıyor daha doğrusu diğer oyunlarda çalışıyor. Ne sebepten olmuş olabilir?

Bir de bugün garip bir şey yaşadım bir kolun kare tuşu çalışmıyor garip bir şekilde FC 24 oynarken çalışmıyor daha doğrusu diğer oyunlarda çalışıyor. Ne sebepten olmuş olabilir?

FC24 ben oynamadım hiç oyundan kaynaklı bir durum. Oyun ayarlarını kurcalayın.

Geri
Yukarı