Yeni Splinter Cell oyunu ne zaman çıkar?

Daha fazla  
Bugün itibarıyla Splinter Cell Blacklist'i bitirmiş bulunmaktayım. Ciddi ciddi bu oyun hayatımda oynadığım en iyi 20-25 oyun arasına girer. Daha önce (bayağı önce) oyunun ilk çıkan üçlemesini bitirmiştim ve sonra Conviction'a başlayacaktım ki oyun hakkındaki yorumlar kötü olduğu için vazgeçtim. Sonra blacklist çıktı ama ona da bakasım gelmemişti ama şimdi oynayınca oynanış ve gizlilik mekanikleri ve az da olsa hikaye oyundaki o ajanlık havası çok güzeldi.

Şimdi de yeni oyunun çıkmasını bekliyorum ama 9 senedir çıkmamış bir oyundan bahsediyoruz. Yenisi cıkar mı veya ne zaman çıkar merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni oyun olmayacak. Splinter Cell'in Remake'i olacak. Yeni oyun denebilir tabii ki ama sonuç olarak Remake. Yenisi çıkana kadar eski Splinter Cell oyunlarına bakabilirsin. Gizlilik tarzı oyun seviyorsan eski HITMAN oyunları da güzeldir. Splinter Cell seven adam HITMAN de oynar.

Ben geçen Hitman 2: Silent Assassin oynadım, içinde 20+ görev var sanırım. Belli bir yerden sonra sıktı, bıraktım fakat sıkan yere kadar gayet keyifliydi. Eski oyun olmasa daha da oynatırdı kendini. Şimdi de Contracts'a başlamayı düşünüyorum, girdim bakındım biraz; grafikler ve arayüz çok daha güzel yapılmış. Ondan başlayabilirsin istersen.

Son düzenleme:
Yeni oyun olmayacak. Splinter Cell'in Remake'i olacak. Yeni oyun denebilir tabii ki ama sonuç olarak Remake. Yenisi çıkana kadar eski Splinter Cell oyunlarına bakabilirsin. Gizlilik tarzı oyun seviyorsan eski Hitman oyunları da güzeldir. Splinter Cell seven adam Hitman de oynar.

Ubisoft mu yapıyor remake i

Yeni oyun olmayacak. Splinter Cell'in Remake'i olacak. Yeni oyun denebilir tabii ki ama sonuç olarak Remake. Yenisi çıkana kadar eski Splinter Cell oyunlarına bakabilirsin. Gizlilik tarzı oyun seviyorsan eski Hitman oyunları da güzeldir. Splinter Cell seven adam Hitman de oynar.

Ben geçen Hitman 2: Silent Assassin oynadım, içinde 20+ görev var sanırım. Belli bir yerden sonra sıktı, bıraktım fakat sıkan yere kadar gayet keyifliydi. Eski oyun olmasa daha da oynatırdı kendini. Şimdi de Contracts'a başlamayı düşünüyorum, girdim bakındım biraz; grafikler ve arayüz çok daha güzel yapılmış. Ondan başlayabilirsin istersen.

Geçen aylarda bende Hitman 2 silent assasin i oynadım biraz. Yani en zor Hitman herhalde. Zorluyor. Öldürülen insanları sağa sola düzgünce saklayamadan koymak zor iş. Koşsan hemen şüpheleniyorlar gibi gibi zorluklar var. Açıkçası zorluk keyifte veriyor. Hitman 1'i oynamadım çok geç kaldım oynamak için grafikler aşırı eskiydi. Son çıkan Hitman 3 ve ilk çıkan Hitman hariç hepsini keyifle oynadım ve nedense favorim hep blood money.
Ek bilgi: Splinter Cell pandora tomorrow oyununun satışı yok. Neden yok diye araştırdım ve nedenini öğrendim. Yeni nesil grafik kartları o oyundaki gölge işlemesinde sorun çıkarıyormuş. Yanlış hatırlamıyorsam tamamen karanlık görünüyormuş. O dönemde çıkan kartlarda oynayınca sorun olmuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı