Yeni telefonlar çıkacağı esnada neden artık eskisi kadar heyecanlandırmıyorlar?

2000Tl 'ye düzgün denebilecek bir telefon söyleyebilir misiniz?
Fakat biliyorsunuz hafızası min. 64GB, max 64GB
Kamera iyi olmasada olur.
Ben şu an Redmi Note 8 kullanıyorum. Gayet memnunum, arayüzü gayet akıcı, kamerası mükemmel, Qualcomm Snapdragon 665 işlemciye, 4gb belleğe ve 64gb hafızası var. CoD Mobile'i 60 fps'te rahat oynatıyor. 4000 mAh bataryası 1 gün boyunca dayanıyor

Boşa yaşıyoruz bu ülkede abi. En dandik telefonlar asgari ücrete denk gelmiş. Bu ülkede asla gereken değeri vermeyecekler. Tabi yandaş değilseniz. Size önerim gidin Ak Parti gençlik kollarına katılın siyasi görüşünüzü belli etmeyin. En azından gençliğiniz bir nebze olsun iyi geçer.

Çünkü ucuz denen telefon minimum 2500 lira olduğu için.
Benim telefonum 1400 TL ve bana yetiyor.

Eskiden 3310 vardı, efsane. 🙂
Sağlamlık yününden hala en iyisi. 🙂
Ben hatırlarım ericson 688 bozulmuştu artık, nokia 3210 almıştım, 2 hafta sonra çalındı o
sonrasında 3310 aldım onlar cep telefonuydu şu an küçük bilgisayarlar taşıyoruz yanımızda.
Benim 10000-15000 verecek gücüm yok, Vestel Venus 5580t kullanıyorum 2 yılı aşkın süredir 600 tl civarı almıştım, aynı şekilde evimizde 3 kişide bu telefondan var. Fotoğraf ve video kalitesi pek iyi değil evet ancak ben fotoğraf sanatçısı değilim.

Ben hatırlarım ericson 688 bozulmuştu artık, nokia 3210 almıştım, 2 hafta sonra çalındı o
sonrasında 3310 aldım onlar cep telefonuydu şu an küçük bilgisayarlar taşıyoruz yanımızda.
Benim 10000-15000 verecek gücüm yok, Vestel Venus 5580t kullanıyorum 2 yılı aşkın süredir 600 tl civarı almıştım, aynı şekilde evimizde 3 kişide bu telefondan var. Fotoğraf ve video kalitesi pek iyi değil evet ancak ben fotoğraf sanatçısı değilim.
Ericson dedin de, babam Sony Ericson kullanırdı...

Ericson dedin de, babam Sony Ericson kullanırdı...
Sony ericsson t100 kullandım ben severek mavi ışıklı :)
Babamda t290i vardı bu ericssonları bozulunca atmıştım :(

cellphone - sonyericsson-t100.jpgcellphone - sonyericsson-t290i.jpg
nokia 3210 ve 3310 nun kutuları duruyor sadece,
nokia 1100 ve nokia 2600 içerikleri de duruyor hala çalışıyorlar buna çalışmak denirse tabi.
01 Nokia 3210 - Kutu.jpg02 Nokia 3310 - Kutu.jpg03 Nokia 1100 - İçerik.jpg04 Nokia 2600 - İçerik.jpg

Attığım ya da sattığım eski telefonlarım için çok pişmanım böyle saklasaydım keşke diyorum.
Bu ürünlerin bazı anıları var gençliğimizde kullandığımız için olsa gerek,
tabi bunlar yeni nesil telefonların yanında kil tablet gibi kalıyorlar.

Ben bir önceki mesajımda da söylediğim gibi, 10 15 bin bütçeler ayırabilecek durumda değilim yeni telefonlara, kullandığım telefon ömrünü tamamladığında yine fiyat araştırması yapıp uygun bir ürün alabilirim ancak.

Kamera (video, fotoğraf) dışında bir farklılık görmüyorum telefonlarda. O yüzden üretim odaklı heyecanlar yaşayamıyorum.

Geri
Yukarı