Yerli otomobil TOGG'da alman motoru kullanılacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
TOGG CEO'su Gürcan Karakaş, araçta alman motoru kullanılacağını açıkladı. Ne düşünüyorsunuz?
Screenshot_20200820-132733734_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar %100 yerli araba tarzı bir şey bekliyorsanız hata edersiniz.
Çok istiyorsanız Tribant tarzı bir araba yapılabilir. :D
Daha firmanın ilk arabasının çoğu parçasının yerli olması 2020'de çok mümkün değil.
Aracın reklamı yapılırken yerli ve milli diye bas bas bağırılıyor meydanlarda. Fakat teknik detaylara girince ne olduğu ortaya çıkıyor. Ben de farkındayım tüm arabaların tamamen yerli olmadığının fakat yapılan reklamla ortaya çıkan ürün birbiriyle uyuşmuyor.
Firmanın yerli olup ürünlerden gelen paranın ülkemize gitmesi yeter bence. Hani diyordunuz biz hammadde satıyoruz onlar işleyip bize satıyor diye. Birazda biz Hammadde alıp ( Motor ) işleyip onlara satalım. Gerçekten "ay ama bu araba yerli değil" diyenlere çok gıcık oluyorum.
Aracın reklamı yapılırken yerli ve milli diye bas bas bağırılıyor meydanlarda. Fakat teknik detaylara girince ne olduğu ortaya çıkıyor. Ben de farkındayım tüm arabaların tamamen yerli olmadığının fakat yapılan reklamla ortaya çıkan ürün birbiriyle uyuşmuyor.

Fetöcüler gelmeye başlamış konuya. Bunlar dış mihrakların oyunu, büyük resmi görün arkadaşlar! Togg %100 yerli ve milli ama bunu çekemeyen dış mizahlar halkı provoke etmeye çalışıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı