Yerli Otomobil'in fabrikası için son 5 gün

Karşılık olarak cevap vereceksin madem yazım kurallarını bahane edip ban atma ki cevap verelim.

O kadar haklısın ki, benim yaşadıklarımı yazmışsın resmen, bunu söylediğin için umarım ban yemezsin.
Forum kuralları gereği, yazım kurallarına uyarak yazmak zorundasınız. Fakat görüyorum ki hâlâ hatalar yapıyorsunuz. Konuyu kilitlemedim, sizi de susturmadım. Öyle ki cevap yazabiliyorsunuz hâlâ.

Yorumunuza karşı kendi yorumumu yazdım. İfade özgürlüğünün ihlal edildiği bir durum göremiyorum.

Siz yapmadınız fakat yapanlar var maalesef hem de eleştiri yapınca hemen konu kilitleniyor.

Son düzenleme:
O kadar haklısın ki, benim yaşadıklarımı yazmışssın resmen, bunu söylediğin için umarım ban yemezsin.

İfade özgürlüğünün kısıtlandığı bir durum yok. 1 saatlik, kural ihlali gereği ceza verildi. Düşüncelerini, kurallara uygun bir biçimde beyan edebilir. Bu durumda ban yemez.

Görünmezlik teknolojisi ile yapılacak bu araba. Tıpkı diğer görünmez yerli ve milli uçaklarımız ve tanklarımız gibi bu yerli ve milli arabamız da görünmez olacak.

Geri
Yukarı