Yeteneğim yok

Metro serisini okudunuz mu? Gerçekten kaliteli/güzel bir roman. Eğer okumadıysanız ölmeden okuyun derim. Çok güzel bir roman.

Ben de sizin gibi romanları seviyorum. Genellikle okuduğum kitaplardır.
Mute yediğim için cevap veremedim. Çok duyduğum bir seridi fakat hiç o kadar dikkatimi çekmedi belki okunacaklar listeme alabilirim.

Benim ufak biladerin tek farkı kilolu olmaması, onunda size ek olarak resim çizme ve müzik dışında gram vasfı yok. Ben bunun üstesinden gelmesi için bir abi olarak yıllarca kendimi paraladım ancak başarılı olamadım. Bazı insanlar yaratılıştan böyle geliyor, yapabilecek pek bir şey yok.

Benim ufak biladerin tek farkı kilolu olmaması, onunda size ek olarak resim çizme ve müzik dışında gram vasfı yok. Ben bunun üstesinden gelmesi için bir abi olarak yıllarca kendimi paraladım ancak başarılı olamadım. Bazı insanlar yaratılıştan böyle geliyor, yapabilecek pek bir şey yok.

Resim çizmek ve müziğe yeteneği var diyorsunuz nasıl vasfı yok?

Resim çizmek ve müziğe yeteneği var diyorsunuz nasıl vasfı yok?

İçine kapanık, 13 yaşında ve halen klozet kapağını kaldırması gerektiğini bile öğrenemedi. Sadece resim çizerek vasıflı bir birey olunmadığı düşüncesindeyim. Aşırı sorumsuzluğu yüzünden ileride mühendis olmaması gerektiği bunun yerine güzel sanatlara yönelmesi için ailemi karşıma aldım. O bu fırsatı değerlendirmek için bu yeteneklerini geliştirmek adına bile adım atmadı.

Geri
Yukarı