Hiçbir şeye yeteneğim yok

BerxY

Decapat
Süper Moderatör
Katılım
9 Haziran 2019
Mesajlar
2.399
Makaleler
3
Çözümler
17
Yağmur değil ama bir gün ara ile oldukça rüzgarlı bir havada şu çalışmayı yapmıştım. Her sahnenin çekimi ortalama 3-4 saat sürebiliyor.



Yine şu çalışmayı yaz geceleri çekmiştim. Genellikle rüzgarsız geceleri tercih ettiğimden, sinekler bayağı sorun olmuştu.

Hocam konu ile biraz alakasız ama o videoları render'layıp yüklemeniz ne kadar sürdü? 😅

Benim tavsiyem zevk aldığın bir şey bul. İllaki yeteneğin vardır.
 

Reynxow

Picopat
Katılım
14 Ekim 2020
Mesajlar
648
Makaleler
6
Çözümler
2
Yer
İstanbul/Valhalla
Sen kendini şartladığın sürece hiçbir yeteneğini keşfedemeyeceksin. Kurduğun her cümle olumsuz. Yapamıyorum, edemiyorum, olmuyor vb. sürekli bu tarz kelimeleri kullanmışsın. Kendine güvenmediğin, inanmadığın zaman kimsenin sana diyecekleri fayda etmez. Her şeyden önce kendine güven. Yapabilirim de. Ardından bir hedef belirle ve o hedefe aşık ol. Zaten o hedefi elde etmek için elinden geleni yapacaksın ve yeteneğini keşfetmiş, hayatını kurmaya başlamış olacaksın...
 

benfurkandedim

Yoctopat
Katılım
6 Mart 2021
Mesajlar
0
Arkadaşlar, görüp görebileceğiniz en yeteneksiz, elinden bir iş gelmeyen insan ben olabilirim. Çocukken de sessiz biriydim. 19 yaşıma geldim hala sessiz-sakin, toplum içinde kendini rahat ifade edemeyen, heyecan yapan iletişimsiz insanın tekiyim. 2-3 tane falan anca arkadaşım var. Onlardan da uzağım zaten. Gerçi yakınken de buluşmuyordum onlarla. Kaldığım yerde dışarı falan da çıkmıyorum 1 aydır evdeyim. Ev hapsi yaşıyorum resmen. İlginç olarak hiçbir zeka türüne sahip değilim. Google'a zeka türleri yazıp kendimle karşılaştırıyorum hiçbiri bana uymuyor. Hadi matematik, sözel yeteneğin yok bari müziğe, sanata ve spora olsun onlar da yok. Spor için 1-2 sene Fitness'a gittim fakat hareketleri bile yapamadım kafam karışıyordu resmen, isimlerini aklımda tutamıyordum. Onun dışında kitap okumuyorum, bilgisizin tekiyim. Yabancı dilim yok. Yabancı diziler filmler izliyorum izlediğimden bir şey anlamıyorum. Tüm bunların üstüne bir de iletişim fakültesinde okuyorum. Puanım ancak bu bölüme yetti. En düşük notum 84 ancak hepsini ezber yaparak aldım. Aklımda kalan hiçbir şey yok. Kullanıcı adım Lakers fakat senede toplasan 1-2 kere NBA maçı izlemişimdir. Basketboldan da anlamıyorum zaten. Kısaca elimden hiçbir iş gelmiyor çivi bile çakamam ben, elime falan vururum eminim ki. Bitkisel hayat yaşıyorum resmen tek işim uyuyup uyanmak. Lütfen tavsiye verin bana kafayı yemek üzereyim.
Reis merhabalar, nasılsın? aynı durum devam ediyor mu hala?
 

Abstrack99

Centipat
Katılım
9 Ocak 2021
Mesajlar
2.020
Çözümler
6
Biraz rahat ol ne bu stres, mutsuzluk bizde süpermen değiliz herhalde buradaki hiçbir insanın senden benden farkı yok hepimiz aynıyız zaten kasma kendini bu kadar, elinde internet var sınırsız dünya kafana ne eserse yaz bak araştır bilgi edinmek kolaydır sen istediğin müddetçe kendini sınırlama bu kadar.
 
Yukarı