Yetişkinler bebek şampuanı kullanabilir mi?

mrflex

Picopat
Merhaba arkadaşlar içerik olarak en temizleri bebek şampuanları olduğu için slss, sülfat, paraben falan olmadığı için bebek şampuanlarına geçiş yapmayı düşünüyorum johnson's ya da dalin yetişkin olarak ben bu şampuaları kullansam bir zararı olur mu? @Olga666

Kullanılır bir problem olmaz fakat daha iyileri varken bence mantıksız.

Şu ürünleri öneririm. Hepsini kullandım, kaliteli.

Kullanılır bir problem olmaz fakat daha iyileri varken bence mantıksız.

Şu ürünleri öneririm. Hepsini kullandım, kaliteli.

Hocam ogx şampuanı alıp bir de aşağıdaki attığım ürünü saç bakım kremi ve saç şekillendirici olarak kullansam olur mu? sadece ogx ve bu ürün

Hocam ogx şampuanı alıp bir de aşağıdaki attığım ürünü saç bakım kremi ve saç şekillendirici olarak kullansam olur mu? sadece ogx ve bu ürün

Hocam olur fakat yukarıdaki kombinasyon daha iyi olur. Karar sizin.

Daha sağlıklıdır, kullanabilir tabii ki de. Yetişkinlere özel SLS'siz şampuanlara da bakabilirsiniz ama piyasada az bulunurlar, internetten bulabilirsiniz.

Hocam sizi şampuan konusundan iyi anlayan @Nowitzer hocama bırakayım. Emin olun o silikon hiç umursanmaz bile, çok düşük bir miktarın zararı ne kadar olabilir ki? Ona bakarsanız yediğimiz en sağlıklı sandığımız şeylerin içinde bile neler neler var.

Model, oyuncu kişiler de bu tür şampuanları kullanıyor ve pek de umursamıyorlar. Kalitelisini alıp geçiyorlar. Onlara bir şey olmuyorsa, bence size de olmaz :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı