Yıldırımlı hava sonrası DSL ışığı yanmıyor

Hocam arıza kaydı oluşturun Telekom arıza modeminizde bile olsa bunu tespit etmekle yükümlüdür. Kullandığınız modemi operatör verdi ve garantisi devam ediyorsa değişim veya tamir gibi haklarınız da var eğer yapmazlarsa direk THH'ye başvurun.

Hocam şunu dener misiniz;
Modem kendini koruma moduna almış olabilir ya adaptör değişimi veya arkasındaki Reset tuşuna 30 40 saniye basılı tutarken modemi kapatıp açma düğmesinden açıp kapatıyoruz 2 kere. Sonra reset olmasını sağlayın ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
Referans video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şunu dener misiniz;
Modem kendini koruma moduna almış olabilir ya adaptör değişimi veya arkasındaki Reset tuşuna 30 40 saniye basılı tutarken modemi kapatıp açma düğmesinden açıp kapatıyoruz 2 kere. Sonra reset olmasını sağlayın ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
Referans video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam son durum şu fiber bağlantı için hat bekleme moduna alınmış ve bizde başvurmadık böyle bir şey için. Dolayısıyla da iptal ettik başvuruyu. Şimdi tekrardan normale dönmesini bekliyoruz. Hat ne zaman açılır bilemiyorum. Farklı bir modem aldım onu taktım. Onu takınca DSL ışığı turuncunyandi ve internet ışığı yandı. Bu sefer de oturum aç sayfası açıldı modeme bağlanınca. Ben de onların dediğine güvenip aldığım modemi iade ettim ve hattın eski haline dönmesini bekliyorum.

Modem kurulumu yapman gerekiyor.
Aradım desteği kadın dedi ki fiber başvurusu yaptığınız için hat bekleme moduna alınmış. Bundan dolayı da DSL bağlantısı saglanmiyor dedi. Biz de fiber başvurusunu iptal için başvuruda bulunduk ama hâlâ başvurunuz kabul edildi tarzı SMS gelmedi. Bu işler ne kadar sürer?

Yeni konular

Geri
Yukarı