YKS açıklanmadı

Sakin ol, kesin bu sabah 7 de şafak operasyonu yapar gibi açıklarlar. Geçen sene öyle oldu ben saat 8 de kalktım ortalık ayakta sınav sonucu açıklanmıştı. Her şey olacağına varir rahat ol .

Öğrenciler olarak şunu çoktan öğrendiğimizi düşünüyordum ''üniversite iş bulma yeri değildir ve üniversiteniz ile doğru orantılı olarak bir iş sahibi olma zorunluluğu da yok''. İnternet çağında üniversitelere -özellikle Türkiye'dekiler- bel bağlamak içinde bulunacağınız en kötü durumlardan biri olabilir. 100 binlik mühendisliklerden de kaliteli insan çıkıyor ilk binlik kesimden de. Ne istiyorsanız onu olursunuz. Ne fazla ne eksik. İstemenin karşılığı kadar çalışmayla elbette.

Asıl işsizliğin o bölümleri okuyup da işsiz kalan bir sürü insan olması da ayrı üzücü bir taraf maalesef. :D
Ben tıp okuyup da işsiz kalan görmedim ama mühendislik performansa bağlı. 20 yıllık Usta yazılımcı Doğan geldi aklıma böyle deyince.

Sakin ol, kesin bu sabah 7 de şafak operasyonu yapar gibi açıklarlar. Geçen sene öyle oldu ben saat 8 de kalktım ortalık ayakta sınav sonucu açıklanmıştı. Her şey olacağına varir rahat ol .
Ben pazartesi açıklanır diye düşünüyorum ama emin değilim.

Bu sene ÖSYM sınav kağıtlarının taşınması işini Karaambar Kamyoncular Derneği ve Sürat Kargo konsorsiyumuna vermiş o yüzden daha sınav kağıtları ÖSYM binasına bile ulaşmamış dolayısıyla sınav sonuçlarının açıklanması19 Temmuz tarihinde yapılacak açıklama ile 30 Ağustos 2023'e ertelenecek.

Kaynak: Jorge Jesus.
Hocam benim duyduğuma göre yahudi iş adamı Yossi Kohen yapmış açıklamayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı